Definicja DVD case, DVD library lub keep case co oznacza. Czym jest etykiety na przód i tył.

Czy przydatne?

Definicja DVD case, DVD library lub keep case

Co to jest DVD CASE, DVD LIBRARY LUB KEEP CASE rodzaj opakowania na płyty DVD. Pozwala na włożenie etykiety na przód i tył opakowania. Zwykle zawiera do 3 płyt DVD z filmem. Wymiary opakowania 192mm x 135mm x 13mm
Definicja Debian:
Co to jest Debian - jedna z dystrybucji popularnego i kompletnie darmowego mechanizmu operacyjnego, opartego na jądrze Linuxa i innych komponentów rozprowadzanych na zasadzie licencji GNU. Debian może być dvd case, dvd library lub keep case co znaczy.
Definicja Dec Lub Decimal:
Co to jest 1. dec albo decimal (z angielskiego: Decimal) – dziesiętny a więc powszechnie stosowany poprzez nas mechanizm liczbowy. Por. binary, hex dvd case, dvd library lub keep case krzyżówka.
Definicja DirectX:
Co to jest rozszerzających możliwości mechanizmu Windows w zakresie multimediów. DirectX stanowi platformę (API), na bazie której programiści mogą tworzyć aplikacje obfitujące w realistyczne trójwymiarowe dvd case, dvd library lub keep case co to jest.
Definicja Digital Equipment Corporation Lub DEC:
Co to jest założona w 1957 roku w stanach zjednoczonych ameryki. Producent minikomputerów (wytwarzała pierwsze minikomputery na świecie), sporych komputerów, a również komputerów osobistych i współtwórca dvd case, dvd library lub keep case słownik.
Definicja Dinozaur:
Co to jest dinosaur) 1. – ustalenie niegdyś sławnej osoby, dzisiaj nieco zapomnianej, autora albo propagatora pewnej przestarzałej koncepcji. 2. – ustalenie przestarzałego mechanizmu o monstrualnych rozmiarach dvd case, dvd library lub keep case czym jest.

Czym jest DVD case, DVD library lub znaczenie w Słownik Internet D .