Definicja Dummy Files co oznacza. Czym jest uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Bazuje.

Czy przydatne?

Definicja Files Dummy

Co to jest DUMMY FILES zabezpieczenie przed kopiowaniem płyt CD-ROM i nielegalnym uruchamianiem programów ze skopiowanych płyt. Bazuje ono na umieszczeniu na płycie tak zwany „błędnych plików” (z angielskiego: dummy files) zajmujących raptem parę kilobajtów, które są widziane poprzez mechanizm (Windows albo inny) jako pliki o wielkościach zawierających się w przedziale 800-2000 MB (albo podobnych). Odbywa się tak przez modyfikacje informacji zawartych w yablicy zawartości płyty (TOC) – wpisywane są fałszywe wiadomości dotyczące położenia plików na płycie CD. Płytę CD podobną sposobem można zabezpieczyć programem TZCopy Protection. Tak zabezpieczoną płytę CD można błyskawicznie skopiować wykorzystując do tego celu program CloneCD. Dummy files przeważnie występują w połączeniu z Illegal TOC. Por. Physical Errors, SecuROM, Key2Audio, LaserLock, Librypt, SafeAudio, SafeDisc, SafeDisc 2, Tages, CD-Check, Cactus Data Shield.
UWAGA! TWORZENIE I UŻYWANIE NIELEGALNYCH KOPII PROGRAMÓW JEST NIELEGALNE
Definicja DDR SDRAM Lub Double Data Rate SDRAM:
Co to jest Double Data Rate Synchronous Dynamic Random Access Memory – synchroniczna dynamiczna pamięć operacyjna o podwojonym tempie danych) – rodzaj dynamicznej pamięci DRAM, która teoretycznie może zwiększyć dummy files co znaczy.
Definicja Daemon:
Co to jest usług, pracujący zwykle w tle na serwerze Unixowym i obsługujący zapytania klientów. Przykłady to demon ftp, demon http, demon irc i tym podobne Daemon jest regularnie mylony z definicją demon, który dummy files krzyżówka.
Definicja Deathmatch:
Co to jest spotykana w grach FPP. Możemy tam walczyć z innymi graczami, bez udziału komputerowych przeciwników (chyba iż z botami), poprzez określony z góry czas (Time Limit) albo do określonej ilości zgonu dummy files co to jest.
Definicja DNT Lub Domain Name Tasting:
Co to jest „smakowanie” nazwy domeny) – usługa, która umożliwia sprawdzenie atrakcyjności danej domeny i korzyści, jakie mogą płynąć z jej posiadania, jeszcze przed jej zakupem. Usługa pozwala na testowanie dummy files słownik.
Definicja Dane:
Co to jest z angielskiego: data) – dane to wiadomości czytane i przetwarzane poprzez komputer dummy files czym jest.

Czym jest Dummy Files znaczenie w Słownik Internet D .