Definicja DTS co oznacza. Czym jest mechanizm dźwięku przestrzennego o podobnych właściwościach jak.

Czy przydatne?

Definicja Dts

Co to jest DTS (z angielskiego: Digital Theater Systems) – cyfrowy mechanizm dźwięku przestrzennego o podobnych właściwościach jak Dolby Digital (pięć kanałów i subwoofer) wynaleziony poprzez firmę Digital Theater Systems (od nazwy tej spółki pochodzi akronim DTS). DTS jest dla Dolby Digital technologią konkurencyjną i nie jest z nim kompatybilna. Obydwa mechanizmy używają kompresji dźwięku, lecz DTS kompresuje dźwięk w mniejszym stopniu, czego wynikiem jest, jak określają niektórzy słuchacze, pełniejszy dźwięk. DTS jest chętnie użytkowany w salach kinowych, z kolei jak dotąd ukazało się mało tytułów filmów na dyskach DVD z dźwiękiem zakodowanym w systemie DTS. Por. Dolby Surround, Dolby Pro Logic, Dolby Digital
Definicja Defragmentacja:
Co to jest danych na dysku komputer wyszukuje wolne miejsce. W trakcie usuwania plików powstają wolne obszary do których zostanie zapisany inny plik. W takiej sytuacji pliki zapisywane są kawałkami w różnych dts co znaczy.
Definicja DIR:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania listy plików i podkatalogów w katalogu. Składnia polecenia wygląda tak dts krzyżówka.
Definicja DDC:
Co to jest Display Data Channel) – przygotowany poprzez VESA standard szeregowego interfejsu służącego do komunikacji między monitorem a systemem komputerowym. Za jego pomocą komputer może na przykład odczytać dts co to jest.
Definicja Delisting:
Co to jest dobrowolne usuwanie strony internetowej poprzez jej właściciela z wyszukiwarki dts słownik.
Definicja Dupa.8:
Co to jest tradycyjnie użytkowanych w Polsce haseł dostępu do nowo założonych kont, raczej w systemach komputerowych z rodz. Unix, używane również regularnie przy rejestracji na forach internetowych i w różnych dts czym jest.

Czym jest DTS znaczenie w Słownik Internet D .