Definicja DTMF co oznacza. Czym jest wybierania numeru telefonicznego tonowo. Wszystkie cyfry i.

Czy przydatne?

Definicja Dtmf

Co to jest DTMF (z angielskiego: Dual-Tone-Multi-Frequency) – sposób wybierania numeru telefonicznego tonowo. Wszystkie cyfry i kilka symboli dodatkowych kodowanych jest dzięki par dźwięków o ściśle ustalonych częstotliwościach. Ten użytkowany powszechnie na świecie sposób ma sporo zalet, między innymi umożliwia wykorzystywanie automatycznych central wewnętrznych, sterowanie oferowanymi poprzez operatora sieci telekomunikacyjnej usługami dodatkowymi, zdalną kontrolę nad automatycznymi sekretarkami itp
Definicja DIR:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania listy plików i podkatalogów w katalogu. Składnia polecenia wygląda tak dtmf co znaczy.
Definicja DISKCOMP:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do porównywania zawartości dwóch dyskietek. Składnia polecenia wygląda tak dtmf krzyżówka.
Definicja Duron:
Co to jest niedrogi procesor spółki AMD poświęcony dla użytkowników domowych i małego biznesu dtmf co to jest.
Definicja DSVD Lub SVD:
Co to jest z angielskiego: Digital Simultaneous Voice and Data) – funkcja modemu pozwalająca na jednoczesne przesyłanie głosu i danych na jednej linii dtmf słownik.
Definicja DLL:
Co to jest Dynamic Link Library) – rozszerzenie plików zawierających biblioteki dołączone do programów. Pliki DLL są częścią składową programów pracujących pod Windows i są ładowane do pamięci dopiero kiedy są dtmf czym jest.

Czym jest DTMF znaczenie w Słownik Internet D .