Definicja DRM co oznacza. Czym jest plików cyfrowych między innymi książek w wersji elektronicznej.

Czy przydatne?

Definicja Drm

Co to jest DRM (z angielskiego: Digital Rights Management) – ochrona plików cyfrowych między innymi książek w wersji elektronicznej przez kodowanie. Technologie DRM określają metody dystrybucji i kontrolują sposób użytkowania plików poprzez klientów, na przykład dany plik może być otwarty tylko na jednym, ustalonym przy zamówieniu komputerze
Definicja Dribbleware:
Co to jest dribble – kapać) – ustalenie na oprogramowanie, które jest znane i komentowane na długo przed właściwym wydaniem albo także oprogramowanie publikowane fragmentami. Dribbleware jest blisko powiązane drm co znaczy.
Definicja DAT:
Co to jest Digital Audio Tape – cyfrowa taśma dźwiękowa) – cyfrowy mechanizm zapisu i odtwarzania dźwięku na taśmie magnetycznej stosowany raczej w studiach nagraniowych. Na pierwszy rzut oka kaseta DAT jest drm krzyżówka.
Definicja DVD-R:
Co to jest Digital Versatile Disc Recordable albo Digital Film Disc Recordable)- rodzaj optycznego zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać jakieś dane. Płyta DVD-R jest przykładem płyty drm co to jest.
Definicja Drukarka Igłowa:
Co to jest matrycowych, gdyż drukowane poprzez nią znaki powstają na bazie matrycy składającej się z określonej liczby puntów. Jeszcze kilka lat temu drukarki te dominowały na rynku. Zostały jednak wyparte drm słownik.
Definicja Defragmentacja:
Co to jest danych na dysku komputer wyszukuje wolne miejsce. W trakcie usuwania plików powstają wolne obszary do których zostanie zapisany inny plik. W takiej sytuacji pliki zapisywane są kawałkami w różnych drm czym jest.

Czym jest DRM znaczenie w Słownik Internet D .