Definicja Drive-by download co oznacza. Czym jest oprogramowania (zwykle szkodliwego) w trakcie.

Czy przydatne?

Definicja Download By Drive

Co to jest DRIVE-BY DOWNLOAD termin ten odnosi się do procesu instalowania oprogramowania (zwykle szkodliwego) w trakcie odwiedzania witryn internetowych albo odbierania informacje e-mail bez wiedzy użytkownika
Definicja DHCP:
Co to jest Dynamic Host Configuration Protocol) – protokół odpowiedzialny za automatyczne przydzielenie adresów IP wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci komputerowej. Tak zwany Serwer DHCP przydziela adres drive-by download co znaczy.
Definicja DirectSound:
Co to jest składnik pakietu DirectX, zapewniający zgodność kart muzycznych z oprogramowaniem użytkownika drive-by download krzyżówka.
Definicja Drukarka Termosublimacyjna:
Co to jest się od drukarek atramentowych i laserowych metodą pracy – zamiast atramentu czy tonera używają folii pokrytej warstwą wosku. W trakcie drukowania wosk zostaje odparowany na papier. Drukarki te drive-by download co to jest.
Definicja Dithering:
Co to jest stosowane w grafice komputerowej. Ustala się tak tworzenie delikatnych przejść pomiędzy sąsiadującymi kolejnymi kolorami i odcieniami. Poszczególne piksele są generowane na bazie matrycy 2×2 albo 3×3 drive-by download słownik.
Definicja Dooced:
Co to jest ustalenie na osobę, która została zwolniona z pracy za niekorzystne uwagi zamieszczone w Internecie (na przykład w blogu) na temat spółki, gdzie pracował drive-by download czym jest.

Czym jest Drive-by download znaczenie w Słownik Internet D .