Definicja Drive-by download co oznacza. Czym jest oprogramowania (zwykle szkodliwego) w trakcie.

Czy przydatne?

Definicja Download By Drive

Co to jest DRIVE-BY DOWNLOAD termin ten odnosi się do procesu instalowania oprogramowania (zwykle szkodliwego) w trakcie odwiedzania witryn internetowych albo odbierania informacje e-mail bez wiedzy użytkownika
Definicja Dangling Link Lub Orphan Page:
Co to jest ustalenie na stronę, do której nie ma linków z innych stron. Trafienie na taką stronę jest bardzo trudne, chyba iż zna się jej adres drive-by download co to jest.
Definicja DSTN:
Co to jest z angielskiego: Dual Scan Twistle Nematic) – kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z pasywną matrycą drive-by download definicja.
Definicja Dyskietka:
Co to jest pamięci dyskowej, elastyczny krążek z tworzywa sztucznego zamknięty w sztywnej albo miękkiej obudowie, używany w specjalnie przystosowanych napędach dyskowych, umożliwiających wielokrotny zapis i drive-by download co znaczy.
Definicja DEL Lub ERASE:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do usuwania plików. Składnia polecenia wygląda tak drive-by download słownik.
Definicja DSM Lub Dedicated Stock Manager:
Co to jest Dedicated Stack Manager – moduł dedykowanego menedżera stosu) – technologia użytkowana w procesorach zgodnych z platformą Centrino. DSM ma za zadanie usprawnić kierowanie stosem. Wszystkie instrukcje drive-by download znaczenie.

Czym jest Drive-by download znaczenie w Słownik Internet D .