Definicja DRDRAM lub Direct Rambus DRAM co oznacza. Czym jest – bezpośrednia dynamiczna pamięć.

Czy przydatne?

Definicja DRDRAM lub Direct Rambus DRAM

Co to jest DRDRAM LUB DIRECT RAMBUS DRAM (z angielskiego: Direct Rambus Dynamic Random Access Memory – bezpośrednia dynamiczna pamięć operacyjna o dostępie swobodnym spółki Rambus) – technologia pamięci operacyjnej przygotowana poprzez firmę Rambus Inc. we współpracy z Intelem. Podobnie jak pamięć SLDRAM, DRDRAM ma pracować z szynkością wyższą niż 800 MHz. Posiada jednak mniejszą szerokość magistrali (16 bitowa) niż SLDRAM (64 bitowa). Por. FPM DRAM, EDO RAM, BEDO DRAM, EDRAM, SLDRAM, SDRAM, JEDEC SDRAM, DDR SDRAM, PC100 SDRAM, FRAM, SRAM, BSRAM
Definicja Dangling Link Lub Orphan Page:
Co to jest ustalenie na stronę, do której nie ma linków z innych stron. Trafienie na taką stronę jest bardzo trudne, chyba iż zna się jej adres drdram lub direct rambus dram co znaczy.
Definicja Disassembler Lub Deasembler:
Co to jest rozkłada daną aplikację na impulsy pierwsze jest to wyświetla jej kod w formie dyrektyw assemblera, pozwala obserwować powiązania między poszczególnymi fragmentami kodu i danych. Od debuggera drdram lub direct rambus dram krzyżówka.
Definicja DNT Lub Domain Name Tasting:
Co to jest „smakowanie” nazwy domeny) – usługa, która umożliwia sprawdzenie atrakcyjności danej domeny i korzyści, jakie mogą płynąć z jej posiadania, jeszcze przed jej zakupem. Usługa pozwala na testowanie drdram lub direct rambus dram co to jest.
Definicja DVD:
Co to jest Digital Versatile Disk albo Digital Film Disc – cyfrowa płyta wideo) – następca standardu CD-ROM, pozwalający zapisać nawet kilkadziesiąt razy więcej informacji w porównaniu do dysku CD-ROM. Dyski drdram lub direct rambus dram słownik.
Definicja DTE:
Co to jest Data Terminal Equipment) – źródło albo odbiorca przesyłanych danych, normalnie komputer albo terminal, odmiennie ustala każdy sprzęt komunikacyjny funkcjonujący jako końcówka sieci komunikacyjnej drdram lub direct rambus dram czym jest.

Czym jest DRDRAM lub Direct Rambus DRAM znaczenie w Słownik Internet D .