Definicja Double Buffering co oznacza. Czym jest obrazów poprzez kartę graficzną, każda kolejna.

Czy przydatne?

Definicja Buffering Double

Co to jest DOUBLE BUFFERING by zapewnić adekwatnie płynne wyświetlanie następnych obrazów poprzez kartę graficzną, każda kolejna klatka obrazu (frame) jest już przedtem tworzona w jej pamięci (z angielskiego: Frame Buffer). Np. w trybie High Color, przy rozdzielczości 640×480 pikseli w pamięci karty graficznej musi znaleźć się łącznie 9 830 400 bitów, a więc ok. 1,2 MB danych (640 x 480 pikseli x 16 bitów głębi barw x 2 zdjęcia). Gdy przedtem przygotowywane są dwie ramki, to mówimy wówczas o technice Triple Buffering. W naszym przykładzie zajętość pamięci wzrośnie w takim przypadku do 1,8 megabajta. Jeżeli w pamięci karty graficznej nie są dodatkowo przechowywane tekstury, to już 2-megabajtowa karta graficzna może oferować Triple Buffering dla rozdzielczości 640 x 480
Definicja direct3d:
Co to jest DirectX, zapewniający zgodność kart graficznych z oprogramowaniem użytkownika. To jest aktualnie jeden z najpopularniejszych standardów służącym do wyświetlania grafiki 3D na różnych chipach double buffering co znaczy.
Definicja Dysk Logiczny Lub Napęd Logiczny:
Co to jest logical drive) – jest nieistniejącym fizycznie dyskiem służącym do przechowywania danych. Podział fizycznego dysku na napędy (dyski) logiczne przypomina podział mieszkania na pokoje. Dyski logiczne double buffering krzyżówka.
Definicja DNT Lub Domain Name Tasting:
Co to jest „smakowanie” nazwy domeny) – usługa, która umożliwia sprawdzenie atrakcyjności danej domeny i korzyści, jakie mogą płynąć z jej posiadania, jeszcze przed jej zakupem. Usługa pozwala na testowanie double buffering co to jest.
Definicja Dinozaur:
Co to jest dinosaur) 1. – ustalenie niegdyś sławnej osoby, dzisiaj nieco zapomnianej, autora albo propagatora pewnej przestarzałej koncepcji. 2. – ustalenie przestarzałego mechanizmu o monstrualnych rozmiarach double buffering słownik.
Definicja Donationware:
Co to jest rodzaj oprogramowania freeware do bezpłatnego użytku. Autor prosi jedynie o dotację. Przewarzająca część oprogramowania freeware zwykle stanowi donationware double buffering czym jest.

Czym jest Double Buffering znaczenie w Słownik Internet D .