Definicja Double Buffering co oznacza. Czym jest obrazów poprzez kartę graficzną, każda kolejna.

Czy przydatne?

Definicja Buffering Double

Co to jest DOUBLE BUFFERING by zapewnić adekwatnie płynne wyświetlanie następnych obrazów poprzez kartę graficzną, każda kolejna klatka obrazu (frame) jest już przedtem tworzona w jej pamięci (z angielskiego: Frame Buffer). Np. w trybie High Color, przy rozdzielczości 640×480 pikseli w pamięci karty graficznej musi znaleźć się łącznie 9 830 400 bitów, a więc ok. 1,2 MB danych (640 x 480 pikseli x 16 bitów głębi barw x 2 zdjęcia). Gdy przedtem przygotowywane są dwie ramki, to mówimy wówczas o technice Triple Buffering. W naszym przykładzie zajętość pamięci wzrośnie w takim przypadku do 1,8 megabajta. Jeżeli w pamięci karty graficznej nie są dodatkowo przechowywane tekstury, to już 2-megabajtowa karta graficzna może oferować Triple Buffering dla rozdzielczości 640 x 480
Definicja Debian:
Co to jest Debian - jedna z dystrybucji popularnego i kompletnie darmowego mechanizmu operacyjnego, opartego na jądrze Linuxa i innych komponentów rozprowadzanych na zasadzie licencji GNU. Debian może być double buffering co to jest.
Definicja Duplicate Content:
Co to jest wyszukiwarce internetowej Google, która dotyczy stron powielających treść innych stron. Wielu pozycjonerów stale kopiuje zawartość wartościowych stron i umieszcza je na swoich stronach celem double buffering definicja.
Definicja DIR:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania listy plików i podkatalogów w katalogu. Składnia polecenia wygląda tak double buffering co znaczy.
Definicja Domena:
Co to jest Domain) - domena to część nazwy adresu e-mail występująca zwykle po znaczku @ i część adresu WWW zwykle po słowie (prefiksie) „www”. Każda domena może posiadać poddomenę, ta poddomena natomiast double buffering słownik.
Definicja Dysk Startowy:
Co to jest którym znajduje się program ładujący mechanizm operacyjny. Może to być dyskietka, CD-ROM. Posiadanie dyskietki startowej może się przydać w trakcie awarii mechanizmu albo dysku twardego double buffering znaczenie.

Czym jest Double Buffering znaczenie w Słownik Internet D .