Definicja Doom co oznacza. Czym jest gatunku określanego mianem gier doomopodobnych. Fabuła gry.

Czy przydatne?

Definicja Doom

Co to jest DOOM gra przygotowana poprzez firmę ID Software, prekursor gatunku określanego mianem gier doomopodobnych. Fabuła gry jest dosyć prosta – dowódca oddziałów szczególnych po odmowie uczestnictwa w masakrze ludności cywilnej zostaje zdegradowany i wysłany na Marsa, gdzie wewnątrz tajnej stacji badawczej mści się za zgon swoich żołnierzy. Sporą zaletą gry jest tajemniczy nastrój budowany dzięki mrocznych korytarzy, nadzwyczajnych odgłosów, wielopoziomowych labiryntów. Aktualnie istnieje sporo narzędzi umożliwiających tworzenie własnych poziomów. Umożliwiają one dodatkowo zmianę tekstur wyświetlanych na ścianach, zmianę wyglądu atakujących potworów, muzyki, efektów dźwiękowych, a nawet wyglądu broni. Taka elastyczność i sposobność gry dwóch albo więcej graczy równocześnie przesądziły o niezwykłej popularności gry DOOM
Definicja DOM:
Co to jest Document Object Schemat) – standard określający sposoby programowego (na przykład z poziomu skryptu czy zewnętrznego programu) odwoływania się do poszczególnych przedmiotów dokumentu XML albo HTML doom co znaczy.
Definicja Dolby Prologic:
Co to jest zestawach głośnikowych, pozwalający na uzyskanie wrażenia dźwięku przestrzennego. Do odtwarzania dźwięku w tym systemie wykorzystuje się pięć kanałów dźwiękowych i pięć zestawów głośnikowych: dwa doom krzyżówka.
Definicja DNS:
Co to jest Domain Name Service) – stosowany w Internecie protokół i mechanizm nazewnictwa domen w sieci Internet. Pozwala nadawać komputerom nazwy zrozumiałe dla człowieka i wyjaśnia je na numery IP doom co to jest.
Definicja DOSKEY:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do edycji wiersza poleceń, ponownego wywołania wpisywanego przedtem polecenie albo do tworzenia makr. Składnia polecenia wygląda tak doom słownik.
Definicja Dialer:
Co to jest nawiązuje połączenie z Internetem dzięki modemu z wybranym numerem dostępowym dostawcy Internetu (na przykład z numerem dostępowym TP SA 0202122). W latach dziewięćdziesiątych dialery zyskały doom czym jest.

Czym jest Doom znaczenie w Słownik Internet D .