Definicja Domena najwyższego poziomu, domena pierwszego rzędu, TLD co oznacza. Czym jest nawyżej w.

Czy przydatne?

Definicja Domena najwyższego poziomu, domena pierwszego rzędu, TLD

Co to jest DOMENA NAJWYŻSZEGO POZIOMU, DOMENA PIERWSZEGO RZĘDU, TLD (z angielskiego: Top-Level Domain) – typ domeny która jest nawyżej w hierarchii domen. Do domen najwyższego rzędu należą:
- krajowe domeny najwyższego poziomu, na przykład .pl, .de etc. Mają zawsze dwuliterową końcówkę oznaczającą państwo albo język strony.
- funkcjonalne domeny najwyższego poziomu, na przykład .com, .net, .org etc. Mają zwykle 3 i więcej literową końcówkę, każda domena funkcjonalna przeznaczoną jest dla ustalonych grup tematycznych, zawodowych etc
Definicja Dysk Sztywny:
Co to jest ustalenie na dysk twardy pochodzące jeszcze z lat osiemdziesiątych, gdy dyski zaczęły wchodzić na rynek. Nazwa nadana do odróżnienia od dysku elastycznego, jakim była dyskietka domena najwyższego poziomu, domena pierwszego rzędu, tld co znaczy.
Definicja Disclaimer:
Co to jest zaprzeczenie) – rodzaj dokumentu, zamieszczonego w programie albo na witrynie internetowej, który zawiera uwagi od autora dotyczące nieponoszenia odpowiedzialności za konsekwencje używania jego domena najwyższego poziomu, domena pierwszego rzędu, tld krzyżówka.
Definicja Dyskomgooglacja:
Co to jest z angielskiego: DISCOMbobulate – wywołanie u kogoś frustracji + GOOGLE – nazwa wyszukiwarki) – zespół chorobowy objawiający się stresem i niepokojem spowodowanym brakiem dostępu do internetu domena najwyższego poziomu, domena pierwszego rzędu, tld co to jest.
Definicja DNS:
Co to jest Domain Name Service) – stosowany w Internecie protokół i mechanizm nazewnictwa domen w sieci Internet. Pozwala nadawać komputerom nazwy zrozumiałe dla człowieka i wyjaśnia je na numery IP domena najwyższego poziomu, domena pierwszego rzędu, tld słownik.
Definicja DSR:
Co to jest z angielskiego: Data Set Ready) – jedna z linii interfejsu RS-232, sygnalizująca gotowość modemu do transmisji danych domena najwyższego poziomu, domena pierwszego rzędu, tld czym jest.

Czym jest Domena najwyższego poziomu znaczenie w Słownik Internet D .