Definicja Domena funkcjonalna lub gTLD co oznacza. Czym jest domeny pierwszego rzędu, przeznaczonej.

Czy przydatne?

Definicja Domena funkcjonalna lub gTLD

Co to jest DOMENA FUNKCJONALNA LUB GTLD (z angielskiego: Generic Top Level Domain) – szczególny typ domeny pierwszego rzędu, przeznaczonej dla ustalonych grup tematycznych albo zawodowych. Przykładami domen funkcjonalnych jest .org, .net, .com, .info etc.
Pełny lista domen funkcjonalnych
Definicja direct3d:
Co to jest DirectX, zapewniający zgodność kart graficznych z oprogramowaniem użytkownika. To jest aktualnie jeden z najpopularniejszych standardów służącym do wyświetlania grafiki 3D na różnych chipach domena funkcjonalna lub gtld co znaczy.
Definicja DTP:
Co to jest DeskTop Publishing) – zbiór komputerowy do przygotowania edytorsko-poligraficznego, zawierający: wydajny komputer o sporych możliwościach przetwarzania grafiki (stacja robocza) z monitorem o dużej domena funkcjonalna lub gtld krzyżówka.
Definicja Drukarka Igłowa:
Co to jest matrycowych, gdyż drukowane poprzez nią znaki powstają na bazie matrycy składającej się z określonej liczby puntów. Jeszcze kilka lat temu drukarki te dominowały na rynku. Zostały jednak wyparte domena funkcjonalna lub gtld co to jest.
Definicja Dekrementacja:
Co to jest pomniejszenie wartości o 1. Przeciwieństwem jest inkrementacja domena funkcjonalna lub gtld słownik.
Definicja DOM:
Co to jest Document Object Schemat) – standard określający sposoby programowego (na przykład z poziomu skryptu czy zewnętrznego programu) odwoływania się do poszczególnych przedmiotów dokumentu XML albo HTML domena funkcjonalna lub gtld czym jest.

Czym jest Domena funkcjonalna lub gTLD znaczenie w Słownik Internet D .