Definicja DOM co oznacza. Czym jest określający sposoby programowego (na przykład z poziomu skryptu.

Czy przydatne?

Definicja Dom

Co to jest DOM (z angielskiego: Document Object Schemat) – standard określający sposoby programowego (na przykład z poziomu skryptu czy zewnętrznego programu) odwoływania się do poszczególnych przedmiotów dokumentu XML albo HTML
Definicja DVD:
Co to jest Digital Versatile Disk albo Digital Film Disc – cyfrowa płyta wideo) – następca standardu CD-ROM, pozwalający zapisać nawet kilkadziesiąt razy więcej informacji w porównaniu do dysku CD-ROM. Dyski dom co to jest.
Definicja Dolby Digital Lub ac3:
Co to jest zapisu dźwięku używany w filmach DVD. Następca Dolby Prologic, będącego rozszerzeniem Dolby Surround. Por. DTS. Do prawidłowego generowania dźwięku w systemie Dolby Digital potrzebne są: dwa głośniki dom definicja.
Definicja DVD-RW:
Co to jest Digital Versatile Disc ReWritable albo Digital Film Disc ReWritable)- rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym wielokrotnie można zapisać jakieś dane. Płyta DVD dom co znaczy.
Definicja DirectX:
Co to jest rozszerzających możliwości mechanizmu Windows w zakresie multimediów. DirectX stanowi platformę (API), na bazie której programiści mogą tworzyć aplikacje obfitujące w realistyczne trójwymiarowe dom słownik.
Definicja DSP:
Co to jest Digital Sound Processing) – układy cyfrowego przetwarzania dźwięku, pozwalające na uzyskanie takich efektów dźwiękowych, jak sukces sali koncertowej, stadionu, i tym podobne, a ponadto dające dom znaczenie.

Czym jest DOM znaczenie w Słownik Internet D .