Definicja Dolby Prologic co oznacza. Czym jest uzyskanie wrażenia dźwięku przestrzennego. Do.

Czy przydatne?

Definicja Prologic Dolby

Co to jest DOLBY PROLOGIC mechanizm w zestawach głośnikowych, pozwalający na uzyskanie wrażenia dźwięku przestrzennego. Do odtwarzania dźwięku w tym systemie wykorzystuje się pięć kanałów dźwiękowych i pięć zestawów głośnikowych: dwa przednie (kluczowe), dwa tylne (do efektów przestrzennych) i jeden zbiór centralny (dla prezentacji wokalnych i lepszej lokalizacji źródła dźwięku). Dolby Prologic jest systemem analogowym używany w filmach DVD. Zapis analogowy podatny jest na utraty, cyfrowy ma ograniczoną rozdzielczość sygnału (nie odwzorowuje wszystkich wartości dźwięku), lecz nie traci jakości przy kopiowaniu. Por. Dolby Surround, Dolby Digital, DTS
Definicja DVD+RW:
Co to jest Digital Versatile Disc ReWritable albo Digital Film Disc ReWritable)- rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym wielokrotnie można zapisać jakieś dane. Płyta DVD dolby prologic co znaczy.
Definicja Demo:
Co to jest okrojona wersja gry zawierająca np, tylko 2 albo 3 plansze, 1 z 20 pojazdów 3 z 10 broni i tak dalej – ma na celu zaprezentowanie potencjalnemu nabywcy możliwości gry. 2. – demo (scenowe) – krótka dolby prologic krzyżówka.
Definicja Domena Najwyższego Poziomu, Domena Pierwszego Rzędu, TLD:
Co to jest Top-Level Domain) – typ domeny która jest nawyżej w hierarchii domen. Do domen najwyższego rzędu należą: - krajowe domeny najwyższego poziomu, na przykład .pl, .de etc. Mają zawsze dwuliterową dolby prologic co to jest.
Definicja DVD-Rip:
Co to jest wersja filmu zapisana w pliku wideo poprzez zripowanie płyty DVD z filmem dolby prologic słownik.
Definicja Dysk Logiczny Lub Napęd Logiczny:
Co to jest logical drive) – jest nieistniejącym fizycznie dyskiem służącym do przechowywania danych. Podział fizycznego dysku na napędy (dyski) logiczne przypomina podział mieszkania na pokoje. Dyski logiczne dolby prologic czym jest.

Czym jest Dolby Prologic znaczenie w Słownik Internet D .