Definicja DNT lub Domain Name Tasting co oznacza. Czym jest która umożliwia sprawdzenie.

Czy przydatne?

Definicja DNT lub Domain Name Tasting

Co to jest DNT LUB DOMAIN NAME TASTING (z angielskiego: – „smakowanie” nazwy domeny) – usługa, która umożliwia sprawdzenie atrakcyjności danej domeny i korzyści, jakie mogą płynąć z jej posiadania, jeszcze przed jej zakupem. Usługa pozwala na testowanie domeny poprzez 5 dni. W tym celu należy wybrać domenę i wnieść symboliczną opłatę u rejestratora, który oferuje DNT, a w dalszym ciągu umieścić na niej skrypt statystyk albo skierować do jednej z spółek parkujących domeny i płacących za wyświetlane i klikane reklamy kontekstowe. Testowanie pozwala sprawdzić czy na domenie istnieje jakiś ruch. Jeżeli wyniki testów nie są zadowalające i klient nie jest przekonany co do słuszności wyboru, może zrezygnować z zakupu takiej domeny.
Usługa DNT została uruchomiona 3 września 2007 roku. Jak informuje NASK, pośrodku pierwszych godz. od uruchomienia DNT u kilku Partnerów NASK zarejestrowanych zostało prawie 12.000 testów domen. W momencie uruchomienia usługę DNT oferuje pięciu rejestratorów: Active24.pl, Az.pl, Adweb.pl, Dropped.pl i Domeny.tv. Wydatek przetestowania jednej domeny to stawka ok 2 zł
Definicja Dpi:
Co to jest Dots per inch – punktów na cal) – jednostka stosowana do mierzenia rozdzielczości druku. Jeżeli drukarka charakteryzuje się rozdzielczością 600 dpi, znaczy iż na 1 calu długości jest w stanie dnt lub domain name tasting co znaczy.
Definicja DTE:
Co to jest Data Terminal Equipment) – źródło albo odbiorca przesyłanych danych, normalnie komputer albo terminal, odmiennie ustala każdy sprzęt komunikacyjny funkcjonujący jako końcówka sieci komunikacyjnej dnt lub domain name tasting krzyżówka.
Definicja Dyskietka:
Co to jest pamięci dyskowej, elastyczny krążek z tworzywa sztucznego zamknięty w sztywnej albo miękkiej obudowie, używany w specjalnie przystosowanych napędach dyskowych, umożliwiających wielokrotny zapis i dnt lub domain name tasting co to jest.
Definicja Dead Key:
Co to jest martwy klucz) – klawisz, który potrafi generować symbol na ekranie jedynie w kombinacji z innym klawiszem. Jeżeli np. chcemy nadać akcent literze „e”, na początku naciskamy klawisz akcentu i potem „e dnt lub domain name tasting słownik.
Definicja DCT:
Co to jest Diskrete Cosinus Transformation) – algorytm wykorzystujący kodowanie sposobem JPEG i MPEG. Obraz dzielony jest na bloki o wielkości 8×8 pikseli. Każdy blok jest analizowany poprzez algorytm z racji dnt lub domain name tasting czym jest.

Czym jest DNT lub Domain Name Tasting znaczenie w Słownik Internet D .