Definicja DMOZ lub ODP co oznacza. Czym jest Project) – największy w sieci katalog stron WWW. To.

Czy przydatne?

Definicja Odp Lub Dmoz

Co to jest DMOZ LUB ODP (z angielskiego: Directory MOZilla albo Open Directory Project) – największy w sieci katalog stron WWW. To jest katalog otwarty i darmowy, moderowany poprzez ochotników. Redaktorem DMOZ może w praktyce zostać każdy użytkownik sieci, o ile tylko posiada kwalifikacje do opieki nad daną kategorią. Jeżeli redaktor wykaże się ciężką robotą i zaangażowaniem, może awansować i dostać więcej uprawnień i kategorii do nadzoru
Definicja Desktop:
Co to jest porównać do biurka w biurze. To jest region roboczy wyświetlany na monitorze. Znajdują się na nim obiekty, które można odnaleźć na zwykłym biurku: dokumenty, podręcznik telefoniczna, wydruki, teczki dmoz lub odp co znaczy.
Definicja D-Pad:
Co to jest mały, płaski kontroler ruchu, używany w większości gamepadów. Złożona jest on z gatunku czterech albo ośmiu przycisków, które naciskamy kciukiem dmoz lub odp krzyżówka.
Definicja Domena Funkcjonalna Lub GTLD:
Co to jest Generic Top Level Domain) – szczególny typ domeny pierwszego rzędu, przeznaczonej dla ustalonych grup tematycznych albo zawodowych. Przykładami domen funkcjonalnych jest .org, .net, .com, .info etc dmoz lub odp co to jest.
Definicja Dithering:
Co to jest stosowane w grafice komputerowej. Ustala się tak tworzenie delikatnych przejść pomiędzy sąsiadującymi kolejnymi kolorami i odcieniami. Poszczególne piksele są generowane na bazie matrycy 2×2 albo 3×3 dmoz lub odp słownik.
Definicja DVD-R:
Co to jest Digital Versatile Disc Recordable albo Digital Film Disc Recordable)- rodzaj optycznego zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać jakieś dane. Płyta DVD-R jest przykładem płyty dmoz lub odp czym jest.

Czym jest DMOZ lub ODP znaczenie w Słownik Internet D .