Definicja DMOZ lub ODP co oznacza. Czym jest Project) – największy w sieci katalog stron WWW. To.

Czy przydatne?

Definicja Odp Lub Dmoz

Co to jest DMOZ LUB ODP (z angielskiego: Directory MOZilla albo Open Directory Project) – największy w sieci katalog stron WWW. To jest katalog otwarty i darmowy, moderowany poprzez ochotników. Redaktorem DMOZ może w praktyce zostać każdy użytkownik sieci, o ile tylko posiada kwalifikacje do opieki nad daną kategorią. Jeżeli redaktor wykaże się ciężką robotą i zaangażowaniem, może awansować i dostać więcej uprawnień i kategorii do nadzoru
Definicja Double Buffering:
Co to jest adekwatnie płynne wyświetlanie następnych obrazów poprzez kartę graficzną, każda kolejna klatka obrazu (frame) jest już przedtem tworzona w jej pamięci (z angielskiego: Frame Buffer). Np. w trybie dmoz lub odp co to jest.
Definicja DTR:
Co to jest Data Terminal Ready) – jedna z linii interfejsu RS-232 łączącego komputer z modemem, sygnalizująca gotowość komputera. W razie asynchronicznych połączeń modemowych przeważnie stosowana do przerywania dmoz lub odp definicja.
Definicja Dribbleware:
Co to jest dribble – kapać) – ustalenie na oprogramowanie, które jest znane i komentowane na długo przed właściwym wydaniem albo także oprogramowanie publikowane fragmentami. Dribbleware jest blisko powiązane dmoz lub odp co znaczy.
Definicja Delisting:
Co to jest dobrowolne usuwanie strony internetowej poprzez jej właściciela z wyszukiwarki dmoz lub odp słownik.
Definicja DBase:
Co to jest kiedyś standard pośród baz danych. W międzyczasie został wyparty poprzez programy konkurencyjne. Mimo to przewarzająca część dzisiejszych potentatów tej ekipy programów ciągle dysponuje możliwością dmoz lub odp znaczenie.

Czym jest DMOZ lub ODP znaczenie w Słownik Internet D .