Definicja DL lub Double Layer co oznacza. Czym jest na dwuwarstwowe (nie dwustronne!) płyty DVD i.

Czy przydatne?

Definicja DL lub Double Layer

Co to jest DL LUB DOUBLE LAYER (z angielskiego: Double Layer – dwuwarstwowy) – oznaczenie na dwuwarstwowe (nie dwustronne!) płyty DVD i BD
Definicja DS Lub Double Sided:
Co to jest z angielskiego: Double Sided – dwustronny) – oznaczenie na dwustronne (nie dwuwarstwowe!) płyty DVD i BD dl lub double layer co znaczy.
Definicja DLL:
Co to jest Dynamic Link Library) – rozszerzenie plików zawierających biblioteki dołączone do programów. Pliki DLL są częścią składową programów pracujących pod Windows i są ładowane do pamięci dopiero kiedy są dl lub double layer krzyżówka.
Definicja DVD-R:
Co to jest Digital Versatile Disc Recordable albo Digital Film Disc Recordable)- rodzaj optycznego zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać jakieś dane. Płyta DVD-R jest przykładem płyty dl lub double layer co to jest.
Definicja DBase:
Co to jest kiedyś standard pośród baz danych. W międzyczasie został wyparty poprzez programy konkurencyjne. Mimo to przewarzająca część dzisiejszych potentatów tej ekipy programów ciągle dysponuje możliwością dl lub double layer słownik.
Definicja DMOZ Lub ODP:
Co to jest Directory MOZilla albo Open Directory Project) – największy w sieci katalog stron WWW. To jest katalog otwarty i darmowy, moderowany poprzez ochotników. Redaktorem DMOZ może w praktyce zostać każdy dl lub double layer czym jest.

Czym jest DL lub Double Layer znaczenie w Słownik Internet D .