Definicja Distortion co oznacza. Czym jest uzyskania charakterystycznego charczącego brzmienia. Z.

Czy przydatne?

Definicja Distortion

Co to jest DISTORTION sukces opierający na zniekształceniu dźwięku w celu uzyskania charakterystycznego charczącego brzmienia. Z urządzeń zmieniających naturalne brzmienie instrumentu chętnie korzystają np. muzycy grający na gitarach elektrycznych
Definicja Drukująca Głowica:
Co to jest której zadaniem jest nanoszenie na papier farby. Drukarki igłowe posiadają głowice zaopatrzone w igły, zaś atramentowe w mikroskopijne dysze, którymi atrament jest wtryskiwany na papier distortion co znaczy.
Definicja DSP:
Co to jest Digital Sound Processing) – układy cyfrowego przetwarzania dźwięku, pozwalające na uzyskanie takich efektów dźwiękowych, jak sukces sali koncertowej, stadionu, i tym podobne, a ponadto dające distortion krzyżówka.
Definicja DRAM Lub Dynamic RAM, Dynamiczna Pamięć RAM:
Co to jest operacyjnej komputera. Moduły DRAM używają kondensatorów, które wymagają ciągłego ich naładowywania. Gdyż w trakcie każdego odczytu danych moduły rozładowują się, ponowne ich naładowanie jest distortion co to jest.
Definicja Digipack:
Co to jest na płyty CD albo DVD. Opakowanie digipack złożona jest ze sztywnych kartonowych, obustronnie zadrukowanych okładek i plastikowej tacki (tray’a) na płytę CD/DVD. Można użytkować przezroczystą, białą distortion słownik.
Definicja DTP Programy:
Co to jest Desktop Publishing Program) – programy stosowane do przygotowywania dokumentów przydzielonych do druku: gazet, magazynów, książek albo ulotek. Nadają się do budowania specyficznych układów strony distortion czym jest.

Czym jest Distortion znaczenie w Słownik Internet D .