Definicja Disclaimer co oznacza. Czym jest zamieszczonego w programie albo na witrynie internetowej.

Czy przydatne?

Definicja Disclaimer

Co to jest DISCLAIMER (z angielskiego: – zaprzeczenie) – rodzaj dokumentu, zamieszczonego w programie albo na witrynie internetowej, który zawiera uwagi od autora dotyczące nieponoszenia odpowiedzialności za konsekwencje używania jego dzieła. Na przykład jeżeli na stronie zamieszczone są rady, dotyczące włamań do sieci, autor zastrzega sobie, iż tekst ten ma charakter jedynie informacyjny i nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli dlatego artykułowi czytelnik gdzieś się włamał
Definicja Demodulacja:
Co to jest wymiana danych cyfrowych na akustyczne sygnały analogowe dzięki modemu tytułujemy modulacją, a odwrotna wymiana demodulacją disclaimer co znaczy.
Definicja DirectSound:
Co to jest składnik pakietu DirectX, zapewniający zgodność kart muzycznych z oprogramowaniem użytkownika disclaimer krzyżówka.
Definicja DSTN:
Co to jest z angielskiego: Dual Scan Twistle Nematic) – kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z pasywną matrycą disclaimer co to jest.
Definicja Dial-Up:
Co to jest połączenie z Internetem wykonywane poprzez modem podłączony do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy internetowego disclaimer słownik.
Definicja Demon:
Co to jest mechanizm, będący częścią większego programu albo procesu, który jest nieaktywny dopóki nie wystąpią zadane warunki, które spowodują jego uruchomienie. Jednym z przykładów demona jest program disclaimer czym jest.

Czym jest Disclaimer znaczenie w Słownik Internet D .