Definicja Disassembler lub deasembler co oznacza. Czym jest jest to wyświetla jej kod w formie.

Czy przydatne?

Definicja Deasembler Lub Disassembler

Co to jest DISASSEMBLER LUB DEASEMBLER program, który rozkłada daną aplikację na impulsy pierwsze jest to wyświetla jej kod w formie dyrektyw assemblera, pozwala obserwować powiązania między poszczególnymi fragmentami kodu i danych. Od debuggera odróżnia go niemożność śledzenia danego programu w czasie jego działania, aczkolwiek zdarzają się hybrydy pozwalające na taką sposobność. Najsłynniejszym chyba disassemblerem jest IDA, w dalszym ciągu Wdasm, zaś pod DOS – Sourcer.
Analitycy wirusów wykorzystują deasemblery do uzyskania źródłowej wersji złośliwego kodu. Innymi słowy, analitycy wirusów muszą dezasemblować pliki z wirusami, zanim będą w stanie zidentyfikować wirusa. Hakerzy i artysty wirusów z kolei usiłują chronić własne twory przed deasemblerami
Definicja DIR:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania listy plików i podkatalogów w katalogu. Składnia polecenia wygląda tak disassembler lub deasembler co znaczy.
Definicja Dolby Digital Lub ac3:
Co to jest zapisu dźwięku używany w filmach DVD. Następca Dolby Prologic, będącego rozszerzeniem Dolby Surround. Por. DTS. Do prawidłowego generowania dźwięku w systemie Dolby Digital potrzebne są: dwa głośniki disassembler lub deasembler krzyżówka.
Definicja Dial-Up:
Co to jest połączenie z Internetem wykonywane poprzez modem podłączony do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy internetowego disassembler lub deasembler co to jest.
Definicja Dupa.8:
Co to jest tradycyjnie użytkowanych w Polsce haseł dostępu do nowo założonych kont, raczej w systemach komputerowych z rodz. Unix, używane również regularnie przy rejestracji na forach internetowych i w różnych disassembler lub deasembler słownik.
Definicja DSR:
Co to jest z angielskiego: Data Set Ready) – jedna z linii interfejsu RS-232, sygnalizująca gotowość modemu do transmisji danych disassembler lub deasembler czym jest.

Czym jest Disassembler lub deasembler znaczenie w Słownik Internet D .