Definicja DirectSound co oznacza. Czym jest składnik pakietu DirectX, zapewniający zgodność kart.

Czy przydatne?

Definicja Directsound

Co to jest DIRECTSOUND składnik pakietu DirectX, zapewniający zgodność kart muzycznych z oprogramowaniem użytkownika
Definicja D-Pad:
Co to jest mały, płaski kontroler ruchu, używany w większości gamepadów. Złożona jest on z gatunku czterech albo ośmiu przycisków, które naciskamy kciukiem directsound co to jest.
Definicja DRM:
Co to jest Digital Rights Management) – ochrona plików cyfrowych między innymi książek w wersji elektronicznej przez kodowanie. Technologie DRM określają metody dystrybucji i kontrolują sposób użytkowania directsound definicja.
Definicja Drukarki Szybkość:
Co to jest pages per minute – stron na minutę) – wyrażona w stronach na minutę (ppm), ustala możliwości danej drukarki przez wzgląd na szybkością wydruku. ?atwe drukarki drukują około 6 str/min, lepsze pow. 10 directsound co znaczy.
Definicja Dolby Prologic:
Co to jest zestawach głośnikowych, pozwalający na uzyskanie wrażenia dźwięku przestrzennego. Do odtwarzania dźwięku w tym systemie wykorzystuje się pięć kanałów dźwiękowych i pięć zestawów głośnikowych: dwa directsound słownik.
Definicja Dystrybucja:
Co to jest to odmiana mechanizmu operacyjnego Linuks składająca się z bazowej części mechanizmu operacyjnego (tak zwany kernela) i dołączonych do niego dodatkowych programamów. W najwyższym stopniu popularne directsound znaczenie.

Czym jest DirectSound znaczenie w Słownik Internet D .