Definicja Dinozaur co oznacza. Czym jest osoby, dzisiaj nieco zapomnianej, autora albo propagatora.

Czy przydatne?

Definicja Dinozaur

Co to jest DINOZAUR (z angielskiego: dinosaur)
1. – ustalenie niegdyś sławnej osoby, dzisiaj nieco zapomnianej, autora albo propagatora pewnej przestarzałej koncepcji.
2. – ustalenie przestarzałego mechanizmu o monstrualnych rozmiarach
Definicja DSTN:
Co to jest z angielskiego: Dual Scan Twistle Nematic) – kolorowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z pasywną matrycą dinozaur co znaczy.
Definicja Dysk Sztywny:
Co to jest ustalenie na dysk twardy pochodzące jeszcze z lat osiemdziesiątych, gdy dyski zaczęły wchodzić na rynek. Nazwa nadana do odróżnienia od dysku elastycznego, jakim była dyskietka dinozaur krzyżówka.
Definicja Disclaimer:
Co to jest zaprzeczenie) – rodzaj dokumentu, zamieszczonego w programie albo na witrynie internetowej, który zawiera uwagi od autora dotyczące nieponoszenia odpowiedzialności za konsekwencje używania jego dinozaur co to jest.
Definicja Duplicate Content:
Co to jest wyszukiwarce internetowej Google, która dotyczy stron powielających treść innych stron. Wielu pozycjonerów stale kopiuje zawartość wartościowych stron i umieszcza je na swoich stronach celem dinozaur słownik.
Definicja DEMKO:
Co to jest duń. Danish Electriska Material Kontrollanstalten) – ten duński urząd prowadzi kontrolę i certyfikację produktów pod względem spełniania norm bezpieczeństwa dinozaur czym jest.

Czym jest Dinozaur znaczenie w Słownik Internet D .