Definicja Digipack co oznacza. Czym jest złożona jest ze sztywnych kartonowych, obustronnie.

Czy przydatne?

Definicja Digipack

Co to jest DIGIPACK rodzaj opakowania na płyty CD albo DVD. Opakowanie digipack złożona jest ze sztywnych kartonowych, obustronnie zadrukowanych okładek i plastikowej tacki (tray’a) na płytę CD/DVD. Można użytkować przezroczystą, białą albo czarną plastikową tackę (tray) wewnątrz opakowania. Różne modele opakowań digipack
Definicja DBase:
Co to jest kiedyś standard pośród baz danych. W międzyczasie został wyparty poprzez programy konkurencyjne. Mimo to przewarzająca część dzisiejszych potentatów tej ekipy programów ciągle dysponuje możliwością digipack co to jest.
Definicja Dithering:
Co to jest stosowane w grafice komputerowej. Ustala się tak tworzenie delikatnych przejść pomiędzy sąsiadującymi kolejnymi kolorami i odcieniami. Poszczególne piksele są generowane na bazie matrycy 2×2 albo 3×3 digipack definicja.
Definicja DTS:
Co to jest Digital Theater Systems) – cyfrowy mechanizm dźwięku przestrzennego o podobnych właściwościach jak Dolby Digital (pięć kanałów i subwoofer) wynaleziony poprzez firmę Digital Theater Systems (od nazwy digipack co znaczy.
Definicja Dystrybucja:
Co to jest to odmiana mechanizmu operacyjnego Linuks składająca się z bazowej części mechanizmu operacyjnego (tak zwany kernela) i dołączonych do niego dodatkowych programamów. W najwyższym stopniu popularne digipack słownik.
Definicja DTD:
Co to jest Document Type Definition) – zbiór definicji przedmiotów składowych dokumentu XML określających jego formalną strukturę (składnię i gramatykę). Dzięki definicji DTD parser albo przeglądarka XML digipack znaczenie.

Czym jest Digipack znaczenie w Słownik Internet D .