Definicja Dial-up co oznacza. Czym jest do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy.

Czy przydatne?

Definicja Up Dial

Co to jest DIAL-UP połączenie z Internetem wykonywane poprzez modem podłączony do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy internetowego
Definicja Dystrybucja:
Co to jest to odmiana mechanizmu operacyjnego Linuks składająca się z bazowej części mechanizmu operacyjnego (tak zwany kernela) i dołączonych do niego dodatkowych programamów. W najwyższym stopniu popularne dial-up co to jest.
Definicja Default:
Co to jest ustawienia początkowe (domyślne) programów; z góry określona wartość albo rodzaj przyjętego ustawienia w programie zanim zdefiniuje je na nowo użytkownik. Kiedy np. uruchomimy Worda i wpiszemy jakiś dial-up definicja.
Definicja Drążek Sterowy:
Co to jest polskie ustalenie na joystick użytkowane najpierw lat dziewięćdziesiątych. Ustalenie to ostatecznie nie przyjęło się w mowie potocznej dial-up co znaczy.
Definicja Delta:
Co to jest gdzie trzy sąsiadujące barwy cząstek luminoforu (triady) zgrupowane są w układzie trójkątów równobocznych. Kineskopy takie pozwalają uzyskać największą rozdzielczość (ostrość) obrazu dial-up słownik.
Definicja Debugloader Lub Keyloader:
Co to jest programik odpalający ofiarę jako mechanizm debugowany, a w dalszym ciągu wyświetlający prawidłowy s/n wygenerowany poprzez cel-program. Cała sztuczka opiera się na zatrzymaniu wykonywania programu w dial-up znaczenie.

Czym jest Dial-up znaczenie w Słownik Internet D .