Definicja Dial-up co oznacza. Czym jest do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy.

Czy przydatne?

Definicja Up Dial

Co to jest DIAL-UP połączenie z Internetem wykonywane poprzez modem podłączony do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy internetowego
Definicja Default:
Co to jest ustawienia początkowe (domyślne) programów; z góry określona wartość albo rodzaj przyjętego ustawienia w programie zanim zdefiniuje je na nowo użytkownik. Kiedy np. uruchomimy Worda i wpiszemy jakiś dial-up co znaczy.
Definicja Dyskietka:
Co to jest pamięci dyskowej, elastyczny krążek z tworzywa sztucznego zamknięty w sztywnej albo miękkiej obudowie, używany w specjalnie przystosowanych napędach dyskowych, umożliwiających wielokrotny zapis i dial-up krzyżówka.
Definicja Drukarka Termosublimacyjna:
Co to jest się od drukarek atramentowych i laserowych metodą pracy – zamiast atramentu czy tonera używają folii pokrytej warstwą wosku. W trakcie drukowania wosk zostaje odparowany na papier. Drukarki te dial-up co to jest.
Definicja Domena Najwyższego Poziomu, Domena Pierwszego Rzędu, TLD:
Co to jest Top-Level Domain) – typ domeny która jest nawyżej w hierarchii domen. Do domen najwyższego rzędu należą: - krajowe domeny najwyższego poziomu, na przykład .pl, .de etc. Mają zawsze dwuliterową dial-up słownik.
Definicja Disclaimer:
Co to jest zaprzeczenie) – rodzaj dokumentu, zamieszczonego w programie albo na witrynie internetowej, który zawiera uwagi od autora dotyczące nieponoszenia odpowiedzialności za konsekwencje używania jego dial-up czym jest.

Czym jest Dial-up znaczenie w Słownik Internet D .