Definicja DHA lub Directory Harvest Attack co oznacza. Czym jest zbierania aktywnych adresów e-mail.

Czy przydatne?

Definicja DHA lub Directory Harvest Attack

Co to jest DHA LUB DIRECTORY HARVEST ATTACK jedna z metod użytkowanych poprzez spamerów w celu zbierania aktywnych adresów e-mail. Adresy te stają się bezpośrednim celem ataków, które spamerzy przeprowadzają osobiście, lub odsprzedawane są innym spamerom.
Na początku spamer wybiera domenę (powiedzmy „ofiara_domena.com”), a w dalszym ciągu wysyła spekulacyjne informacje e-mail na prawdopodobne adresy w tej domenie (np. „jacek@ofiara_domena.com”, anna@ofiara_domena.com). Jeżeli serwer pocztowy „ofiara_domena.com” nie odrzuci informacje, spamer będzie wiedział, iż dany adres e-mail jest aktywny i może być używany jako cel w atakach spamowych
Definicja Domena Funkcjonalna Lub GTLD:
Co to jest Generic Top Level Domain) – szczególny typ domeny pierwszego rzędu, przeznaczonej dla ustalonych grup tematycznych albo zawodowych. Przykładami domen funkcjonalnych jest .org, .net, .com, .info etc dha lub directory harvest attack co znaczy.
Definicja Dane:
Co to jest z angielskiego: data) – dane to wiadomości czytane i przetwarzane poprzez komputer dha lub directory harvest attack krzyżówka.
Definicja DSP:
Co to jest Digital Sound Processing) – układy cyfrowego przetwarzania dźwięku, pozwalające na uzyskanie takich efektów dźwiękowych, jak sukces sali koncertowej, stadionu, i tym podobne, a ponadto dające dha lub directory harvest attack co to jest.
Definicja DATE:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do wyświetlania i ustawiania daty. Składnia polecenia wygląda tak dha lub directory harvest attack słownik.
Definicja Dial-Up:
Co to jest połączenie z Internetem wykonywane poprzez modem podłączony do komputera domowego i dzwoniący do usługodawcy internetowego dha lub directory harvest attack czym jest.

Czym jest DHA lub Directory Harvest znaczenie w Słownik Internet D .