Definicja DHA lub Directory Harvest Attack co oznacza. Czym jest zbierania aktywnych adresów e-mail.

Czy przydatne?

Definicja DHA lub Directory Harvest Attack

Co to jest DHA LUB DIRECTORY HARVEST ATTACK jedna z metod użytkowanych poprzez spamerów w celu zbierania aktywnych adresów e-mail. Adresy te stają się bezpośrednim celem ataków, które spamerzy przeprowadzają osobiście, lub odsprzedawane są innym spamerom.
Na początku spamer wybiera domenę (powiedzmy „ofiara_domena.com”), a w dalszym ciągu wysyła spekulacyjne informacje e-mail na prawdopodobne adresy w tej domenie (np. „jacek@ofiara_domena.com”, anna@ofiara_domena.com). Jeżeli serwer pocztowy „ofiara_domena.com” nie odrzuci informacje, spamer będzie wiedział, iż dany adres e-mail jest aktywny i może być używany jako cel w atakach spamowych
Definicja DSVD Lub SVD:
Co to jest z angielskiego: Digital Simultaneous Voice and Data) – funkcja modemu pozwalająca na jednoczesne przesyłanie głosu i danych na jednej linii dha lub directory harvest attack co to jest.
Definicja Drive-By Download:
Co to jest termin ten odnosi się do procesu instalowania oprogramowania (zwykle szkodliwego) w trakcie odwiedzania witryn internetowych albo odbierania informacje e-mail bez wiedzy użytkownika dha lub directory harvest attack definicja.
Definicja Drukarka Laserowa:
Co to jest wykorzystująca w procesie tworzenia wydruku promień lasera półprzewodnikowego. Światło lasera, linijka po linijce, omiata ujemnie naładowany bęben drukarki, który w miejscach padania promienia ładuje dha lub directory harvest attack co znaczy.
Definicja Drukarka Igłowa:
Co to jest matrycowych, gdyż drukowane poprzez nią znaki powstają na bazie matrycy składającej się z określonej liczby puntów. Jeszcze kilka lat temu drukarki te dominowały na rynku. Zostały jednak wyparte dha lub directory harvest attack słownik.
Definicja DVD-RW:
Co to jest Digital Versatile Disc ReWritable albo Digital Film Disc ReWritable)- rodzaj optycznego wielokrotnie zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym wielokrotnie można zapisać jakieś dane. Płyta DVD dha lub directory harvest attack znaczenie.

Czym jest DHA lub Directory Harvest znaczenie w Słownik Internet D .