Definicja Depacker lub unpacker, exeunpacker co oznacza. Czym jest rozpakowywujący dany plik EXE na.

Czy przydatne?

Definicja Depacker lub unpacker, exeunpacker

Co to jest DEPACKER LUB UNPACKER, EXEUNPACKER program działający odwrotnie do packera, a więc rozpakowywujący dany plik EXE na stałe, odtwarzając jego pierwotną budowę. Istnieje sporo rodzajów unpakerów (prawie tyle co packerów), lecz w najwyższym stopniu funkcjonalnym jest Procdump umiejący rozpakować pliki spakowane kilkunastoma wieloma packerami
Definicja Dysk Elastyczny:
Co to jest potoczne ustalenie na dyskietkę pochodzące jeszcze z lat osiemdziesiątych, gdy dyskietki były spore i umieszczone w miękkich, podatnych na uszkodzenia opakowaniach depacker lub unpacker, exeunpacker co znaczy.
Definicja DVD-R:
Co to jest Digital Versatile Disc Recordable albo Digital Film Disc Recordable)- rodzaj optycznego zapisywalnego nośnika danych typu DVD, na którym można zapisać jakieś dane. Płyta DVD-R jest przykładem płyty depacker lub unpacker, exeunpacker krzyżówka.
Definicja Double Buffering:
Co to jest adekwatnie płynne wyświetlanie następnych obrazów poprzez kartę graficzną, każda kolejna klatka obrazu (frame) jest już przedtem tworzona w jej pamięci (z angielskiego: Frame Buffer). Np. w trybie depacker lub unpacker, exeunpacker co to jest.
Definicja DHCP:
Co to jest Dynamic Host Configuration Protocol) – protokół odpowiedzialny za automatyczne przydzielenie adresów IP wszystkim urządzeniom podłączonym do sieci komputerowej. Tak zwany Serwer DHCP przydziela adres depacker lub unpacker, exeunpacker słownik.
Definicja /Dev/Null:
Co to jest w systemach operacyjnych uniksowych urządzenie puste, symboliczna „czarna dziura” mechanizmu, gdzie „znikają” wszystkie wysłane tam wiadomości depacker lub unpacker, exeunpacker czym jest.

Czym jest Depacker lub unpacker znaczenie w Słownik Internet D .