Definicja Degauss co oznacza. Czym jest jej namagnesowania, mająca na celu pomniejszenie lokalnych.

Czy przydatne?

Definicja Degauss

Co to jest DEGAUSS funkcja rozmagnesowania maski kineskopu monitora w razie jej namagnesowania, mająca na celu pomniejszenie lokalnych przebarwień obrazu, z reguły uruchamiana automatycznie przy włączeniu monitora, czasem (w większych monitorach) także dostępna dla użytkownika. Namagnesowanie monitora następuje samoczynnie w trakcie jego pracy; przy czym głośniki wbudowane w niego albo stojące zaraz w okolicy niego mogą być również źródłem pola magnetycznego. Mocno namagnesowany monitor może zacząć migotać co jest bardzo męczące i niezdrowe dla oka
Definicja Dysk Startowy:
Co to jest którym znajduje się program ładujący mechanizm operacyjny. Może to być dyskietka, CD-ROM. Posiadanie dyskietki startowej może się przydać w trakcie awarii mechanizmu albo dysku twardego degauss co to jest.
Definicja DDC:
Co to jest Display Data Channel) – przygotowany poprzez VESA standard szeregowego interfejsu służącego do komunikacji między monitorem a systemem komputerowym. Za jego pomocą komputer może na przykład odczytać degauss definicja.
Definicja Dinozaur:
Co to jest dinosaur) 1. – ustalenie niegdyś sławnej osoby, dzisiaj nieco zapomnianej, autora albo propagatora pewnej przestarzałej koncepcji. 2. – ustalenie przestarzałego mechanizmu o monstrualnych rozmiarach degauss co znaczy.
Definicja Depacker Lub Unpacker, Exeunpacker:
Co to jest odwrotnie do packera, a więc rozpakowywujący dany plik EXE na stałe, odtwarzając jego pierwotną budowę. Istnieje sporo rodzajów unpakerów (prawie tyle co packerów), lecz w najwyższym stopniu degauss słownik.
Definicja Disassembler Lub Deasembler:
Co to jest rozkłada daną aplikację na impulsy pierwsze jest to wyświetla jej kod w formie dyrektyw assemblera, pozwala obserwować powiązania między poszczególnymi fragmentami kodu i danych. Od debuggera degauss znaczenie.

Czym jest Degauss znaczenie w Słownik Internet D .