Definicja Degauss co oznacza. Czym jest jej namagnesowania, mająca na celu pomniejszenie lokalnych.

Czy przydatne?

Definicja Degauss

Co to jest DEGAUSS funkcja rozmagnesowania maski kineskopu monitora w razie jej namagnesowania, mająca na celu pomniejszenie lokalnych przebarwień obrazu, z reguły uruchamiana automatycznie przy włączeniu monitora, czasem (w większych monitorach) także dostępna dla użytkownika. Namagnesowanie monitora następuje samoczynnie w trakcie jego pracy; przy czym głośniki wbudowane w niego albo stojące zaraz w okolicy niego mogą być również źródłem pola magnetycznego. Mocno namagnesowany monitor może zacząć migotać co jest bardzo męczące i niezdrowe dla oka
Definicja Donationware:
Co to jest rodzaj oprogramowania freeware do bezpłatnego użytku. Autor prosi jedynie o dotację. Przewarzająca część oprogramowania freeware zwykle stanowi donationware degauss co znaczy.
Definicja Długość Wizyty:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) długość wizyty to liczba odsłon wykonanych w trakcie jednej wizyty użytkownika degauss krzyżówka.
Definicja Dyskomgooglacja:
Co to jest z angielskiego: DISCOMbobulate – wywołanie u kogoś frustracji + GOOGLE – nazwa wyszukiwarki) – zespół chorobowy objawiający się stresem i niepokojem spowodowanym brakiem dostępu do internetu degauss co to jest.
Definicja Dekompilator Lub Dekompiler, Dekomplikator:
Co to jest przywraca, odtwarza kod źródłowy pliku wykonywalnego (EXE albo DLL). Zasadniczą właściwością odróżniajacą go od disassemblera jest fakt, że generuje nie listing w assemblerze, lecz w języku, gdzie degauss słownik.
Definicja DSM Lub Dedicated Stock Manager:
Co to jest Dedicated Stack Manager – moduł dedykowanego menedżera stosu) – technologia użytkowana w procesorach zgodnych z platformą Centrino. DSM ma za zadanie usprawnić kierowanie stosem. Wszystkie instrukcje degauss czym jest.

Czym jest Degauss znaczenie w Słownik Internet D .