Definicja Defragmentacja co oznacza. Czym jest miejsce. W trakcie usuwania plików powstają wolne.

Czy przydatne?

Definicja Defragmentacja

Co to jest DEFRAGMENTACJA w trakcie zapisu danych na dysku komputer wyszukuje wolne miejsce. W trakcie usuwania plików powstają wolne obszary do których zostanie zapisany inny plik. W takiej sytuacji pliki zapisywane są kawałkami w różnych obszarach dysku co wydłuża czas odczytu. Wtedy dysk jest sfragmentowany. Należy go zdefragmentować, a więc części pliku zostają ulokowane koło siebie. Służy do tego defragmentator
Definicja DHA Lub Directory Harvest Attack:
Co to jest użytkowanych poprzez spamerów w celu zbierania aktywnych adresów e-mail. Adresy te stają się bezpośrednim celem ataków, które spamerzy przeprowadzają osobiście, lub odsprzedawane są innym spamerom defragmentacja co znaczy.
Definicja Depacker Lub Unpacker, Exeunpacker:
Co to jest odwrotnie do packera, a więc rozpakowywujący dany plik EXE na stałe, odtwarzając jego pierwotną budowę. Istnieje sporo rodzajów unpakerów (prawie tyle co packerów), lecz w najwyższym stopniu defragmentacja krzyżówka.
Definicja DMA:
Co to jest Direct Memory Access – bezpośredni dostęp do pamięci) – metoda pozwalająca nie wszystkim urządzeniom uzyskiwać bezpośredni dostęp do modułów pamięci operacyjnej, czyli bez pośrednictwa procesora defragmentacja co to jest.
Definicja Delta:
Co to jest gdzie trzy sąsiadujące barwy cząstek luminoforu (triady) zgrupowane są w układzie trójkątów równobocznych. Kineskopy takie pozwalają uzyskać największą rozdzielczość (ostrość) obrazu defragmentacja słownik.
Definicja Dec Lub Decimal:
Co to jest 1. dec albo decimal (z angielskiego: Decimal) – dziesiętny a więc powszechnie stosowany poprzez nas mechanizm liczbowy. Por. binary, hex defragmentacja czym jest.

Czym jest Defragmentacja znaczenie w Słownik Internet D .