Definicja Default co oznacza. Czym jest góry określona wartość albo rodzaj przyjętego ustawienia w.

Czy przydatne?

Definicja Default

Co to jest DEFAULT wszystkie ustawienia początkowe (domyślne) programów; z góry określona wartość albo rodzaj przyjętego ustawienia w programie zanim zdefiniuje je na nowo użytkownik. Kiedy np. uruchomimy Worda i wpiszemy jakiś symbol, to program użyje do tego ustawień domyślnych czyli wybranej czcionki o określonej wielkości, rozmiarów strony, marginesów i akapitów. Jeżeli dla wybranego dokumentu zechcemy użyć innych ustawień, możemy to zrobić w każdej chwili – zostaną one zapisane wspólnie z dokumentem. Ale kiedy znów utworzymy nowy dokument program ponownie użyje wartości domyślnych. W większości wypadków zmiana ustawień domyślnych nie jest rekomendowana; jeżeli z kolei chcemy częściej korzystać jakichś szczególnych formatów, najlepiej zapisać je w formie oddzielnego szablonu. Wartość defaultowa (domyślna) to wartość, której zdaniem programistów przeważnie skorzysta użytkownik. Oto przykład wartości defaultowej w środowisku graficznym (zobacz GUI): jeżeli postanowimy zamknąć dokument edytora tekstu przed zachowaniem na twardym dysku ostatnich zmian, program zapyta się nas czy chcemy go jednak zapisać, czy nie chcemy tego uczynić, czy może chcemy zaniechać jego zamykania; jako w najwyższym stopniu prawdopodobną naszą reakcję program przewiduje chęć zapisania dokumentu; dlatego jeżeli naciśniemy klawisz ENTER, spośród trzech operacji wykona on właśnie tę pierwszą
Definicja Drukarka Igłowa:
Co to jest matrycowych, gdyż drukowane poprzez nią znaki powstają na bazie matrycy składającej się z określonej liczby puntów. Jeszcze kilka lat temu drukarki te dominowały na rynku. Zostały jednak wyparte default co znaczy.
Definicja DAO Lub Disc At Once:
Co to jest w kórym zrezygnowano z poszczególnych sesji. Nagranie płyty zaczyna się tak zwany wejściem (lead-in). Wszystkie dane są zapisywane za jednym podejściem, po czym następuje tak zwany wyjście (lead-out default krzyżówka.
Definicja Disassembler Lub Deasembler:
Co to jest rozkłada daną aplikację na impulsy pierwsze jest to wyświetla jej kod w formie dyrektyw assemblera, pozwala obserwować powiązania między poszczególnymi fragmentami kodu i danych. Od debuggera default co to jest.
Definicja /Dev/Null:
Co to jest w systemach operacyjnych uniksowych urządzenie puste, symboliczna „czarna dziura” mechanizmu, gdzie „znikają” wszystkie wysłane tam wiadomości default słownik.
Definicja Download:
Co to jest Pobierz) – przeważnie spotykane polecenie przy odnośnikach umożliwiających pobieranie plików (programów) ze stron internetowych. To jest przesyłanie pliku z serwera na komputer lokalny. Synonim default czym jest.

Czym jest Default znaczenie w Słownik Internet D .