Definicja Default co oznacza. Czym jest góry określona wartość albo rodzaj przyjętego ustawienia w.

Czy przydatne?

Definicja Default

Co to jest DEFAULT wszystkie ustawienia początkowe (domyślne) programów; z góry określona wartość albo rodzaj przyjętego ustawienia w programie zanim zdefiniuje je na nowo użytkownik. Kiedy np. uruchomimy Worda i wpiszemy jakiś symbol, to program użyje do tego ustawień domyślnych czyli wybranej czcionki o określonej wielkości, rozmiarów strony, marginesów i akapitów. Jeżeli dla wybranego dokumentu zechcemy użyć innych ustawień, możemy to zrobić w każdej chwili – zostaną one zapisane wspólnie z dokumentem. Ale kiedy znów utworzymy nowy dokument program ponownie użyje wartości domyślnych. W większości wypadków zmiana ustawień domyślnych nie jest rekomendowana; jeżeli z kolei chcemy częściej korzystać jakichś szczególnych formatów, najlepiej zapisać je w formie oddzielnego szablonu. Wartość defaultowa (domyślna) to wartość, której zdaniem programistów przeważnie skorzysta użytkownik. Oto przykład wartości defaultowej w środowisku graficznym (zobacz GUI): jeżeli postanowimy zamknąć dokument edytora tekstu przed zachowaniem na twardym dysku ostatnich zmian, program zapyta się nas czy chcemy go jednak zapisać, czy nie chcemy tego uczynić, czy może chcemy zaniechać jego zamykania; jako w najwyższym stopniu prawdopodobną naszą reakcję program przewiduje chęć zapisania dokumentu; dlatego jeżeli naciśniemy klawisz ENTER, spośród trzech operacji wykona on właśnie tę pierwszą
Definicja Datagram:
Co to jest pojedynczy pakiet (albo jednostka) danych zawierający kompletne wiadomości o swoim przeznaczeniu, np. adres. Pakiety są przesyłane w dostosowanych do tego sieciach default co to jest.
Definicja Daemon:
Co to jest usług, pracujący zwykle w tle na serwerze Unixowym i obsługujący zapytania klientów. Przykłady to demon ftp, demon http, demon irc i tym podobne Daemon jest regularnie mylony z definicją demon, który default definicja.
Definicja Duron:
Co to jest niedrogi procesor spółki AMD poświęcony dla użytkowników domowych i małego biznesu default co znaczy.
Definicja Delisting:
Co to jest dobrowolne usuwanie strony internetowej poprzez jej właściciela z wyszukiwarki default słownik.
Definicja Debian:
Co to jest Debian - jedna z dystrybucji popularnego i kompletnie darmowego mechanizmu operacyjnego, opartego na jądrze Linuxa i innych komponentów rozprowadzanych na zasadzie licencji GNU. Debian może być default znaczenie.

Czym jest Default znaczenie w Słownik Internet D .