Definicja Dedykowany co oznacza. Czym jest „wyspecjalizowany”. Program dedykowany to taki, który w.

Czy przydatne?

Definicja Dedykowany

Co to jest DEDYKOWANY (z angielskiego: dedicated) – ustalenie oznaczające „wyspecjalizowany”. Program dedykowany to taki, który w przeciwieństwie od programu uniwersalnego, jest poświęcony dla wąskiej ekipy użytkowników albo wykorzystywany do realizacji ustalonych celów.
Serwer dedykowany to serwer wydzielony tylko dla naszego użytku
Definicja Debian:
Co to jest Debian - jedna z dystrybucji popularnego i kompletnie darmowego mechanizmu operacyjnego, opartego na jądrze Linuxa i innych komponentów rozprowadzanych na zasadzie licencji GNU. Debian może być dedykowany co znaczy.
Definicja DTP:
Co to jest DeskTop Publishing) – zbiór komputerowy do przygotowania edytorsko-poligraficznego, zawierający: wydajny komputer o sporych możliwościach przetwarzania grafiki (stacja robocza) z monitorem o dużej dedykowany krzyżówka.
Definicja Deri S.:
Co to jest słynny haker. 16-letni lzraelczyk w 1991 roku włamał się do mechanizmu komputerowego Departamentu Obrony USA, mechanizmu Visa i izraelskiej sieci telefonicznej Bezeq dedykowany co to jest.
Definicja DISKCOMP:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do porównywania zawartości dwóch dyskietek. Składnia polecenia wygląda tak dedykowany słownik.
Definicja DLC:
Co to jest Data Link Control) – adres identyfikujący w unikatowy sposób węzeł w sieci. Każda karta sieciowa ma adres DLC albo identyfikator DLC (DLCI). Nie wszystkie protokoły sieciowe, takie jak Ethernet i dedykowany czym jest.

Czym jest Dedykowany znaczenie w Słownik Internet D .