Definicja Debugger lub debuger co oznacza. Czym jest pod kątem wystąpień niespodziewanych błędów.

Czy przydatne?

Definicja Debuger Lub Debugger

Co to jest DEBUGGER LUB DEBUGER program, który ma za zadanie śledzić działanie programów pod kątem wystąpień niespodziewanych błędów. Profesjonalny debugger Windows działa na najniższym poziomie mechanizmu (Ring 0) co pozwala monitorować zdarzenia w nim zachodzące. Oczywiście zdarzają się debuggery nie pracujące w tym trybie, są one mniej funkcjonalne, lecz zwykle wiele mniej zasobożerne i bardziej stabilne. Prawdziwym przeznaczeniem debuggera jest wyszukiwanie i poprawa błędów w programach (gorzej będzie jeśli w debuggerze jest błąd, ponieważ czym to poprawić? :-)) , lecz stał się wspaniałym narzędziem dla crackerów, bo wyświetla kod programów w assemblerze dając równocześnie sposobność modyfikacji pamięci, zatrzymywania programu i sporo sporo innych. Najpopularniejszym debuggerem jest SoftIce spółki Numega, mniejszą funkcjonalność prezentują TRW, czy Turbo Disassembler.
Oczywiście istnieją także debuggery pracujące w DOS-ie jak SI 2.XX, TR itp
Definicja Debian:
Co to jest Debian - jedna z dystrybucji popularnego i kompletnie darmowego mechanizmu operacyjnego, opartego na jądrze Linuxa i innych komponentów rozprowadzanych na zasadzie licencji GNU. Debian może być debugger lub debuger co to jest.
Definicja Depacker Lub Unpacker, Exeunpacker:
Co to jest odwrotnie do packera, a więc rozpakowywujący dany plik EXE na stałe, odtwarzając jego pierwotną budowę. Istnieje sporo rodzajów unpakerów (prawie tyle co packerów), lecz w najwyższym stopniu debugger lub debuger definicja.
Definicja Distortion:
Co to jest na zniekształceniu dźwięku w celu uzyskania charakterystycznego charczącego brzmienia. Z urządzeń zmieniających naturalne brzmienie instrumentu chętnie korzystają np. muzycy grający na gitarach debugger lub debuger co znaczy.
Definicja Digital Equipment Corporation Lub DEC:
Co to jest założona w 1957 roku w stanach zjednoczonych ameryki. Producent minikomputerów (wytwarzała pierwsze minikomputery na świecie), sporych komputerów, a również komputerów osobistych i współtwórca debugger lub debuger słownik.
Definicja Dysk Logiczny Lub Napęd Logiczny:
Co to jest logical drive) – jest nieistniejącym fizycznie dyskiem służącym do przechowywania danych. Podział fizycznego dysku na napędy (dyski) logiczne przypomina podział mieszkania na pokoje. Dyski logiczne debugger lub debuger znaczenie.

Czym jest Debugger lub debuger znaczenie w Słownik Internet D .