Definicja Dead key co oznacza. Czym jest generować symbol na ekranie jedynie w kombinacji z innym.

Czy przydatne?

Definicja Key Dead

Co to jest DEAD KEY (z angielskiego: – martwy klucz) – klawisz, który potrafi generować symbol na ekranie jedynie w kombinacji z innym klawiszem. Jeżeli np. chcemy nadać akcent literze „e”, na początku naciskamy klawisz akcentu i potem „e”
Definicja Dec Lub Decimal:
Co to jest 1. dec albo decimal (z angielskiego: Decimal) – dziesiętny a więc powszechnie stosowany poprzez nas mechanizm liczbowy. Por. binary, hex dead key co znaczy.
Definicja DIN:
Co to jest gniazda (poprzednik PS/2), wykorzystywany do podłączania myszki albo klawiatury. Jeżeli nie posiadamy takiego gniazda na płycie, lecz dysponujemy sprzętem z tym typem wtyczki, możemy użyć specjalnej dead key krzyżówka.
Definicja direct3d:
Co to jest DirectX, zapewniający zgodność kart graficznych z oprogramowaniem użytkownika. To jest aktualnie jeden z najpopularniejszych standardów służącym do wyświetlania grafiki 3D na różnych chipach dead key co to jest.
Definicja Donationware:
Co to jest rodzaj oprogramowania freeware do bezpłatnego użytku. Autor prosi jedynie o dotację. Przewarzająca część oprogramowania freeware zwykle stanowi donationware dead key słownik.
Definicja Dysk Sztywny:
Co to jest ustalenie na dysk twardy pochodzące jeszcze z lat osiemdziesiątych, gdy dyski zaczęły wchodzić na rynek. Nazwa nadana do odróżnienia od dysku elastycznego, jakim była dyskietka dead key czym jest.

Czym jest Dead key znaczenie w Słownik Internet D .