Definicja DDC co oznacza. Czym jest poprzez VESA standard szeregowego interfejsu służącego do.

Czy przydatne?

Definicja Ddc

Co to jest DDC (z angielskiego: Display Data Channel) – przygotowany poprzez VESA standard szeregowego interfejsu służącego do komunikacji między monitorem a systemem komputerowym. Za jego pomocą komputer może na przykład odczytać charakterystykę monitora albo zdalnie ustawiać wskaźniki jego pracy. Sygnały DDC są przesyłane poprzez, dotychczas niewykorzystywane, linie 15-stykowego złącza VGA
Definicja DCD:
Co to jest z angielskiego: Data Carrier Detect) – jedna z linii interfejsu RS-232, sygnalizująca obecność nośnej modemu, a więc istnienie połączenia logicznego ddc co znaczy.
Definicja Debugloader Lub Keyloader:
Co to jest programik odpalający ofiarę jako mechanizm debugowany, a w dalszym ciągu wyświetlający prawidłowy s/n wygenerowany poprzez cel-program. Cała sztuczka opiera się na zatrzymaniu wykonywania programu w ddc krzyżówka.
Definicja Degauss:
Co to jest rozmagnesowania maski kineskopu monitora w razie jej namagnesowania, mająca na celu pomniejszenie lokalnych przebarwień obrazu, z reguły uruchamiana automatycznie przy włączeniu monitora, czasem (w ddc co to jest.
Definicja DEMKO:
Co to jest duń. Danish Electriska Material Kontrollanstalten) – ten duński urząd prowadzi kontrolę i certyfikację produktów pod względem spełniania norm bezpieczeństwa ddc słownik.
Definicja DPMS:
Co to jest z angielskiego: Display Power Management Signalling) – zdefiniowany poprzez VESA sposób sygnalizacji przejścia monitora w tryby oszczędzania energii dzięki sygnałów wizji i synchronizacji ddc czym jest.

Czym jest DDC znaczenie w Słownik Internet D .