Definicja DAO lub Disc At Once co oznacza. Czym jest sesji. Nagranie płyty zaczyna się tak zwany.

Czy przydatne?

Definicja DAO lub Disc At Once

Co to jest DAO LUB DISC AT ONCE tryb zapisu płyty, w kórym zrezygnowano z poszczególnych sesji. Nagranie płyty zaczyna się tak zwany wejściem (lead-in). Wszystkie dane są zapisywane za jednym podejściem, po czym następuje tak zwany wyjście (lead-out). DAO znalazło wykorzystanie w wytwarzaniu wysokojakościowych płyt audio, ale niestety niektóre nagrywarki obsługują ten typ
Definicja DOM:
Co to jest Document Object Schemat) – standard określający sposoby programowego (na przykład z poziomu skryptu czy zewnętrznego programu) odwoływania się do poszczególnych przedmiotów dokumentu XML albo HTML dao lub disc at once co to jest.
Definicja Dedykowany:
Co to jest dedicated) – ustalenie oznaczające „wyspecjalizowany”. Program dedykowany to taki, który w przeciwieństwie od programu uniwersalnego, jest poświęcony dla wąskiej ekipy użytkowników albo dao lub disc at once definicja.
Definicja DBase:
Co to jest kiedyś standard pośród baz danych. W międzyczasie został wyparty poprzez programy konkurencyjne. Mimo to przewarzająca część dzisiejszych potentatów tej ekipy programów ciągle dysponuje możliwością dao lub disc at once co znaczy.
Definicja Datagram:
Co to jest pojedynczy pakiet (albo jednostka) danych zawierający kompletne wiadomości o swoim przeznaczeniu, np. adres. Pakiety są przesyłane w dostosowanych do tego sieciach dao lub disc at once słownik.
Definicja Doom:
Co to jest poprzez firmę ID Software, prekursor gatunku określanego mianem gier doomopodobnych. Fabuła gry jest dosyć prosta – dowódca oddziałów szczególnych po odmowie uczestnictwa w masakrze ludności cywilnej dao lub disc at once znaczenie.

Czym jest DAO lub Disc At Once znaczenie w Słownik Internet D .