Definicja Czas spędzony na stronie co oznacza. Czym jest przykład Stat24.pl) to jest średni.

Czy przydatne?

Definicja Czas spędzony na stronie

Co to jest CZAS SPĘDZONY NA STRONIE w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest średni całkowity czas, jaki użytkownik spędził na stronie w wybranym przedziale czasu. W przeciwieństwie od średniego czasu trwania wizyt przy wyliczeniu czasu spędzonego na stronie są brane pod uwagę wszystkie wizyty użytkownika w danym okresie
Definicja CPC Bądź Cost Per Click, PPC Lub Pay Per Click, Price Per Click, Koszt Za Kliknięcie:
Co to jest Cost Per Click – wydatek za kliknięcie; z angielskiego: Pay Per Click, Price Per Click – płatność za kliknięcie) – schemat reklamy internetowej opierający na tym, iż reklamodawca płaci nie za czas spędzony na stronie co znaczy.
Definicja CD-RW:
Co to jest Compact Disc ReWritable) – rodzaj nośnika optycznego do „wielokrotnego zapisu” – zapisane dane można zastąpić nowymi, można odczytać w stacjach CD-ROM i DVD; pojemność od 650 do 800 MB. Zobacz CD-MO czas spędzony na stronie krzyżówka.
Definicja Cyberniania:
Co to jest censorware (kontroler treści), mający za zadanie filtrować i blokować dostęp do ustalonych stron i treści w Internecie. Najczęstszym przyczyną stosowania tego typu programów jest chęć zapewnienia czas spędzony na stronie co to jest.
Definicja Codec Lub Kodek:
Co to jest który wykonuje mechanizm kompresji i dekompresji sygnału audio albo wideo. Typowym odpowiednikiem działania kodeka jest kompresja pliku dźwiękowego do formatu MP3 albo dekompresji obrazu i dźwięku czas spędzony na stronie słownik.
Definicja Cloaking:
Co to jest umożliwiająca dostosowywanie treści albo formy witryny do odbiorcy. Cloaking pozwala na przykład na dostosowanie języka do preferencji użytkownika (opierając się na ustawienia preferowanego języka w czas spędzony na stronie czym jest.

Czym jest Czas spędzony na stronie znaczenie w Słownik Internet C .