Definicja Cyberpunk co oznacza. Czym jest rzeczywistości socjalnej i w jej wymiarze intelektualnym.

Czy przydatne?

Definicja Cyberpunk

Co to jest CYBERPUNK l. gatunek literacki lat ’80 uwzględniający zmiany w rzeczywistości socjalnej i w jej wymiarze intelektualnym, jakie zaszły pod wpływem elektronicznych technologii i nowych mediów; świadomie odrzuca tradycję ogromnej literatury na rzecz wytworów popkultury: komiksów, komputerowych gier wojennych, graffiti i tym podobne Za prekursora gatunku uznawany jest William Gibson i jego powieść Neuroromancer; cyberpunk reprezentowany jest również poprzez Bruce’a Sterlinga, Samuela Delany’a, Philipa K. Dicka (opierając się na jego powieści „Do Androids Dream of electric Sheep?” nakręcono video „Łowca androidów” z Harrisonem Fordem w roli głównej, reż. Ridley Scott, 1982)
2. – tendencja pojawiająca się także w komiksach, filmach fabularnych kinowych i wideo, grach komputerowych i muzyce techno najpierw lat ’90. Odpowiednikiem może być gra symulacyjna (symulatory) GURPS Cyberpunk, gdzie mieszkańcy cyberprzestrzeni włamują się do sieci komputerowych różnych spółek i komputerów rządowych, wykradając z nich ważne dane. W 1990 gra została nazwana „poradnikiem wykroczeń komputerowych”; w spółce Steve Jackson Games (Austin, Teksas, USA) zajmującej się jej wydawaniem i dystrybucją przeprowadzono rewizję i trwające poprzez kilka miesięcy dochodzenie.
3. – styl życia, zachowania i rodzaj zainteresowań ekipy ludzi związanych z komputerami i techniką. Terminem tym ustala się zwykle ludzi wędrujących po węzłach Internetu: hackerów, crackerów i biegle posługujących się nowoczesną techniką komputerową. Dla rozrywki wdzierają się oni do zamkniętych sieci komputerowych, zakłócając regularnie ich pracę przez kasowanie zastanych tam informacji i wprowadzanie własnych danych. Definicja cyberpunka ma podkreślać ich odrębność i niezależność od innych ludzi
Definicja Czas Trwania Wizyty:
Co to jest w systemach statystyk odwiedzin stron internetowych (na przykład Stat24.pl) to jest suma czasu trwania odsłon, składających się na daną wizytę cyberpunk co znaczy.
Definicja Counter:
Co to jest licznik odwiedzin zamieszczony na stronie, który zlicza wszystkie odwiedziny użytkowników na danej witrynie WWW cyberpunk krzyżówka.
Definicja CDDI:
Co to jest Copper Distributed Data Interface) – odmiana technologii FDDI, której istotą jest wykorzystywanie takich samych protokołów jak w okablowaniu optycznym, lecz w miedzianej infrastrukturze kablowej cyberpunk co to jest.
Definicja Cykl Zegara:
Co to jest następującymi po sobie impulsami oscylatora, które ustalają tempo pracy procesora komputera. Liczba takich pulsów na sekundę to prędkość zegara, która mierzona jest w megahercach (MHz) albo cyberpunk słownik.
Definicja Chat Lub Czat, Chat Room:
Co to jest rzeczywistym (w odróżnieniu na przykład do poczty elektronicznej, gdzie odpowiedź na list otrzymuje się po kilku minutach a czasem nawet kilku dniach) z innymi użytkownikami przebywającymi w cyberpunk czym jest.

Czym jest Cyberpunk znaczenie w Słownik Internet C .