Definicja Cut-scenka co oznacza. Czym jest przykład następne fazy gry albo przerywających akcję gry.

Czy przydatne?

Definicja Scenka Cut

Co to jest CUT-SCENKA ogólna nazwa filmików, animacji i tym podobne łączących na przykład następne fazy gry albo przerywających akcję gry. Zobacz także intro i outro
Definicja CoolType:
Co to jest poprawiająca czytelność czcionki na monitorach LCD, wprowadzona poprzez firmę Adobe Systems, oferowana w programach: Acrobat eBook Reader i Acrobat Reader 4.05. Podobną technologią jest ClearType cut-scenka co znaczy.
Definicja CHKNTFS:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wyświetla albo modyfikuje stan sprawdzania dysku w trakcie rozruchu. Składnia polecenia wygląda tak cut-scenka krzyżówka.
Definicja CA Lub Certificate Authority:
Co to jest Certificate Authority) – ustalenie organizacji bądź spółki zajmującej się wydawaniem i obsługą elektronicznych certyfikatów potwierdzających tożsamość użytkowników albo sieciowych serwisów branżowych cut-scenka co to jest.
Definicja CALL:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które wywołuje jeden program wsadowy z innego. Składnia polecenia wygląda tak cut-scenka słownik.
Definicja CGA:
Co to jest Color Graphics Adapter) – pierwsza karta graficzna pozwalająca na wyświetlanie kolorowego obrazu. Działała jednak w znacząco niższych rozdzielczościach niż jej poprzedniczka – Hercules. Karta CGA nie cut-scenka czym jest.

Czym jest Cut-scenka znaczenie w Słownik Internet C .