Definicja CTR lub Click Through Rate, click rate, klikalność, współczynnik klikalności co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja CTR lub Click Through Rate, click rate, klikalność, współczynnik klikalności

Co to jest CTR LUB CLICK THROUGH RATE, CLICK RATE, KLIKALNOŚĆ, WSPÓŁCZYNNIK KLIKALNOŚCI (z angielskiego: Click Through Rate) – współczynnik określający relacja kliknięć internauty w reklamę do ilości jej wyświetleń. Współczynnik ten przydatny jest w mierzeniu skuteczności kampanii reklamowych w internecie, lecz w sposób pośredni i nieprecyzyjny, gdyż kliknięcie w reklamę nie przesądza o zakupie dokonanym poprzez internautę. Dopełnieniem CTR w precyzyjnym określeniu skuteczności reklamy jest parametr CR (Conversion Rate) albo współczynnik konwersji i ROI (Return of Investment)
Definicja Crackme:
Co to jest napisany przeważnie w assemblerze, naszpikowany zabezpieczeniami, a skierowany do crackerów w celu sprawdzenia ich zdolności. Crackme stawiają przed crackerami określone zadania na przykład ctr lub click through rate, click rate, klikalność, współczynnik klikalności co znaczy.
Definicja CDDI:
Co to jest Copper Distributed Data Interface) – odmiana technologii FDDI, której istotą jest wykorzystywanie takich samych protokołów jak w okablowaniu optycznym, lecz w miedzianej infrastrukturze kablowej ctr lub click through rate, click rate, klikalność, współczynnik klikalności krzyżówka.
Definicja CPM Lub Cost Per 1000, Cost Per Million:
Co to jest Cost Per M – wydatek za tys. [wyświetleń]; rzym. M- Mille – w numeracji rzymskiej znaczy 1000) – schemat reklamy internetowej opierający na tym, iż reklamodawca płaci za 1000 wyświetleń reklamy, nie ctr lub click through rate, click rate, klikalność, współczynnik klikalności co to jest.
Definicja Czcionka TrueType:
Co to jest może być skalowana i niekiedy jest generowana jako czcionka bitmapowa, zależnie od możliwości drukarki. Czcionki TrueType są niezależne od urządzenia i przechowywane w formie zbioru konturów znaków ctr lub click through rate, click rate, klikalność, współczynnik klikalności słownik.
Definicja CD-Audio:
Co to jest mechanizmu cyfrowego zapisu dźwięku na tak zwany płytach kompaktowych. Analogowy sygnał odpowiadający fali akustycznej zamieniany zostaje w przetwornikach analogowo-cyfrowych na sygnał cyfrowy i, po ctr lub click through rate, click rate, klikalność, współczynnik klikalności czym jest.

Czym jest CTR lub Click Through Rate znaczenie w Słownik Internet C .