Definicja CRT co oznacza. Czym jest lampę kineskopową i generalne ustalenie monitorów zaopatrzonych.

Czy przydatne?

Definicja Crt

Co to jest CRT (z angielskiego: Cathode Ray Tube) – skrót oznaczający lampę kineskopową i generalne ustalenie monitorów zaopatrzonych w kineskop. Obraz w takim monitorze jest uzyskiwany dzięki kineskopu, który bombardowany jest stale odchylaną wiązką elektronów
Definicja CAPTCHA:
Co to jest Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart) – rodzaj zabezpieczenia stosowanego na wielu stronach internetowych w formie obrazka z napisem, który należy odczytać i crt co znaczy.
Definicja Cool:
Co to jest znaczy ogólny i wysoki (acz nie najwyższy) słowo uznania. Na przykład „ten tekst jest cool” oznacza, iż tekst się podoba komuś, kto wyraził taką opinię. A jeżeli bardzo się podoba – zobacz rulez crt krzyżówka.
Definicja California Computers:
Co to jest California Computers Historia: Specjalizująca się w dystrybucji sprzętu komputerowego, spółka California Computer jest jedną z 500 największych spółek działających w Polsce (Źródło: California crt co to jest.
Definicja ColorSmart II:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Technologia ta złożona jest z trzech przedmiotów. Pierwszym jest SmartFocus crt słownik.
Definicja COPY:
Co to jest polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do kopiowania plików. Składnia polecenia wygląda tak crt czym jest.

Czym jest CRT znaczenie w Słownik Internet C .