Definicja Crimeware co oznacza. Czym jest komputera, pozwalające na uzyskanie dostępu do rachunków.

Czy przydatne?

Definicja Crimeware

Co to jest CRIMEWARE program szpiegujący gromadzący poufne dane użytkownika komputera, pozwalające na uzyskanie dostępu do rachunków bankowych albo usług finansowych. Celem jest kradzież pieniędzy lub wykonanie niedozwolonych transakcji
Definicja Cyberpunk:
Co to jest literacki lat ’80 uwzględniający zmiany w rzeczywistości socjalnej i w jej wymiarze intelektualnym, jakie zaszły pod wpływem elektronicznych technologii i nowych mediów; świadomie odrzuca tradycję crimeware co znaczy.
Definicja CPL Lub Cost Per Lead, PPL Lub Pay Per Lead:
Co to jest Cost Per Lead, Pay Per Lead) – schemat reklamy internetowej opierający na tym, iż reklamodawca płaci nie za wyświetlenie reklamy, nie za kliknięcie w reklamę lecz wyłącznie za znalezienie crimeware krzyżówka.
Definicja Cookie:
Co to jest ciastko) – to są pliki, gdzie zapisywane są wiadomości poprzez stronę WWW na dysku twardym użytkownika. Wiadomości te są potrzebne stronie w razie powtórnej odwiedziny tego użytkownika. W pliku crimeware co to jest.
Definicja Cool:
Co to jest znaczy ogólny i wysoki (acz nie najwyższy) słowo uznania. Na przykład „ten tekst jest cool” oznacza, iż tekst się podoba komuś, kto wyraził taką opinię. A jeżeli bardzo się podoba – zobacz rulez crimeware słownik.
Definicja c2:
Co to jest poprzez NCSC (z angielskiego: National Computer SecurityCenter – Państwowe Centrum Ochrony Komputerów). Windows NT został uznany jako mechanizm zgodny z tą normą. Poziom ochrony C2 jest oparty na crimeware czym jest.

Czym jest Crimeware znaczenie w Słownik Internet C .