Definicja Crawler, spider lub robot, bądź bot co oznacza. Czym jest – robot, automat) – program.

Czy przydatne?

Definicja Crawler, spider lub robot, bądź bot

Co to jest CRAWLER, SPIDER LUB ROBOT, BĄDŹ BOT (z angielskiego: CRAWL – czołgać się; SPIDER – pająk; roBOT – robot, automat) – program, który odwiedza każdą stronę internetową, „czyta” wiadomości na niej zawarte po to, aby zindeksować je w wyszukiwarce internetowej. Crawler przegląda raczej nowe albo uaktualnione strony. Często odwiedza całe witryny albo poszczególne podstrony, aby zaktualizować dane w wyszukiwarce.
Zestaw zasad, jakimi powinny się sugerować programy typu crawler są opisane w Standard for Robot Exclusion (SRE). Reguły je mówią, które dane nie powinny być katalogowane – na przykład pliki odpowiedzialne za pracę serwera, sekretne dane, dane zabezpieczone firewallem i tym podobne Bardziej zaawansowane spidery umieją dostosować swój czas pracy do okresu najmniejszego ruchu na przeszukiwanych stronach.

Odpowiednikiem praca w wyszukiwarce Altavista jest Scooter
Definicja Czcionka PostScript:
Co to jest definiowana odpowiednio z zasadami języka opisu strony PostScript, poświęcone do drukowania na drukarkach zgodnych z językiem PostScript. Po wysłaniu dokumentu wyświetlanego przy zastosowaniu crawler, spider lub robot, bądź bot co znaczy.
Definicja Campować Lub Kampować, Campowanie, Kampowanie:
Co to jest camp – biwakować) – rodzaj zachowania w grze Quake albo podobnej w trybie multiplayer, polegającego na ukryciu się na przykład w załomie muru albo na dachu budynku i strzelania do innych graczy. Taka crawler, spider lub robot, bądź bot krzyżówka.
Definicja Cactus Data Shield:
Co to jest przed kopiowaniem płyt CD-Audio. Cactus Data Shield korzysta z ograniczeń sprzętu i niepełnej zgodności komputerowego CD-ROM’u ze stacjonarnym odtwarzaczem CD. Wykorzystano tutaj fakt, że napęd crawler, spider lub robot, bądź bot co to jest.
Definicja CAD:
Co to jest Computer Aided Design – projektowanie wspomagane komputerowo) – zastosowanie komputera o sporych możliwościach obliczeniowych i graficznych (stacje robocze), i odpowiednim oprogramowaniem (na crawler, spider lub robot, bądź bot słownik.
Definicja Charityware Lub Careware:
Co to jest oprogramowania typu shareware, za którego nieograniczone działanie wymagane jest uiszczenie koszty na rzecz wskazanej instytucji dobroczynnej. Na licencji charityware jest rozpowszechniany edytor Vim crawler, spider lub robot, bądź bot czym jest.

Czym jest Crawler, spider lub robot znaczenie w Słownik Internet C .