Definicja CR lub powrót karetki co oznacza. Czym jest ten pojawia się po naciśnięciu ENTER-a w.

Czy przydatne?

Definicja CR lub powrót karetki

Co to jest CR LUB POWRÓT KARETKI (z angielskiego: Carriage return – powrót karetki) – symbol ten pojawia się po naciśnięciu ENTER-a w edytorze tekstu
Definicja CD-Audio:
Co to jest mechanizmu cyfrowego zapisu dźwięku na tak zwany płytach kompaktowych. Analogowy sygnał odpowiadający fali akustycznej zamieniany zostaje w przetwornikach analogowo-cyfrowych na sygnał cyfrowy i, po cr lub powrót karetki co znaczy.
Definicja Cieniowanie Gourauda:
Co to jest przetwarzania grafiki, która sprawia, iż modelowane obiekty nie sprawiają wrażenia kanciastych. Powodem tworzenia nierównych powierzchni jest wykorzystywanie prymitywnych algorytmów do modelowania cr lub powrót karetki krzyżówka.
Definicja Cake-Box:
Co to jest rodzaj opakowania na płyty CD i DVD cr lub powrót karetki co to jest.
Definicja C-Ret:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Jest ona następcą technologii REt. W starszych modelach kolorowych piksela i cr lub powrót karetki słownik.
Definicja COM:
Co to jest szeregowy. 2. – rozszerzenie plików wykonywalnych programów DOS-owych (podobnie jak BAT i EXE). W najwyższym stopniu znanym plikiem COM jest COMMAND.COM. 3. (z angielskiego: COMpany – cr lub powrót karetki czym jest.

Czym jest CR lub powrót karetki znaczenie w Słownik Internet C .