Definicja Cps co oznacza. Czym jest prędkości transmisji, liczba znaków (bajtów) przesyłanych.

Czy przydatne?

Definicja Cps

Co to jest CPS (z angielskiego: Characters Per Second) – jednostka prędkości transmisji, liczba znaków (bajtów) przesyłanych pośrodku sekundy. Użytkowana regularnie do ustalenia szybkości druku w drukarkach igłowych, znaczy liczbę znaków przy zadanej gęstości (przeważnie 10 cpi) drukowanych pośrodku l sekundy
Definicja CLI Lub Contextual Link Inventory:
Co to jest kontekstowej w formie tekstowych linków dopasowanych treściowo do otaczającej ich treści. W Polsce jak dotąd nie przyjęło się to ustalenie – stosowane jest zaś ustalenie link sponsorowany albo boks cps co znaczy.
Definicja Cut-Scenka:
Co to jest ogólna nazwa filmików, animacji i tym podobne łączących na przykład następne fazy gry albo przerywających akcję gry. Zobacz także intro i outro cps krzyżówka.
Definicja CD-ROM:
Co to jest Compact Disc Read Only Memory) – pamięć tylko-do-odczytu na dysku kompaktowym, pamięć zewnętrzna o bardzo dużej pojemności (około 650 MB – powyżej 325 000 str. maszynopisu), pozwalająca jedynie na cps co to jest.
Definicja CPU:
Co to jest z angielskiego: Central Processing Unit) – tak ogólnie tytułujemy „serce” komputera, a więc jego procesor cps słownik.
Definicja Caddy:
Co to jest ROM-ów nie pozwalały na bezpośrednie wkładanie do nich dysków, ale wymagały użycia tak zwany caddy, a więc plastikowego pudełka. Płyta umieszczana była na początku w caddy i dopiero w takiej formie cps czym jest.

Czym jest Cps znaczenie w Słownik Internet C .