Definicja CPM lub Cost per 1000, Cost Per Million co oznacza. Czym jest rzym. M- Mille – w.

Czy przydatne?

Definicja CPM lub Cost per 1000, Cost Per Million

Co to jest CPM LUB COST PER 1000, COST PER MILLION (z angielskiego: Cost Per M – wydatek za tys. [wyświetleń]; rzym. M- Mille – w numeracji rzymskiej znaczy 1000) – schemat reklamy internetowej opierający na tym, iż reklamodawca płaci za 1000 wyświetleń reklamy, nie zaś za kliknięcie użytkownika w tą reklamę czy także uzyskany zysk. Dlatego płaci jedynie za to, co w rzeczywistości może reklamodawcy dopiero przynieść potencjalny zysk (kliknięcie na reklamę, wejście użytkownika na stronę docelową, zapoznanie się z ofertą i możliwy zakup produktu). Schemat reklamy typu CPM używany jest przeważnie przy reklamach graficznych typu banner
Definicja CD-I:
Co to jest Compact Disc Interactive) – na dyskach CD-i zapisywane są wszelkiego rodzaju wiadomości, programy (niezgodne ze standardem PC), filmy, obrazy, muzyka. Do ich odtwarzania potrzebny jest napęd CD-i. Ze cpm lub cost per 1000, cost per million co znaczy.
Definicja CLS:
Co to jest z angielskiego: CLear Screen – czyść ekran) – polecenie mechanizmu operacyjnego DOS, które służy do czyszczenia ekranu. Składnia polecenia wygląda tak cpm lub cost per 1000, cost per million krzyżówka.
Definicja Chakier Lub Chaker:
Co to jest ustalenie hakerów na szczególny rodzaj użytkownika komputera, który wywyższa się powyżej innymi, przemądrza się i ukazuje własną wiedzę, która okazuje się jego niewiedzą. Udaje hakera i poucza innych cpm lub cost per 1000, cost per million co to jest.
Definicja Celeron:
Co to jest Intel Celeron - nazwa nieco zubożonej wersji procesora Pentium, opartego na architekturze P6. Stworzona została z myślą o komputerach przydzielonych do gier i do prostych prac biurowych dla cpm lub cost per 1000, cost per million słownik.
Definicja Cykl Zegara:
Co to jest następującymi po sobie impulsami oscylatora, które ustalają tempo pracy procesora komputera. Liczba takich pulsów na sekundę to prędkość zegara, która mierzona jest w megahercach (MHz) albo cpm lub cost per 1000, cost per million czym jest.

Czym jest CPM lub Cost per 1000, Cost znaczenie w Słownik Internet C .