Definicja Cpi co oznacza. Czym jest znakowym ustalenie gęstości druku, liczba oznaczająca liczbę.

Czy przydatne?

Definicja Cpi

Co to jest CPI 1. (z angielskiego: Characters Per Inch) – w trybie znakowym ustalenie gęstości druku, liczba oznaczająca liczbę znaków mieszczących się w linii o długości l cala
Definicja CAV Lub Constant Angular Velocity:
Co to jest Constant Angular Velocity – stała szybkość kątowa) – stała szybkość liniowa) – technologia użytkowana w napędach CD-ROM. By napęd CD-ROM mógł transmitować dane ze stałą szybkością, płyta musi obracać cpi co znaczy.
Definicja CMS, Content Management System Lub System Zarządzania Treścią:
Co to jest Content Management Mechanizm – mechanizm kierowania treścią) – rodzaj aplikacji internetowej, specyficznej strony internetowej, którą w prosty sposób można zarządzać bez znajomości języka cpi krzyżówka.
Definicja Crack:
Co to jest wersja gry albo programu. 2. – mały programik który „zamienia” wersję shareware programu w pełną wersję niszcząc albo omijając zabezpieczenie; cracki umieją również „sprawić” by pełna wersja gry cpi co to jest.
Definicja Clamshell:
Co to jest rodzaj lekkiego opakowania na płyty CD albo DVD cpi słownik.
Definicja Cover CD:
Co to jest CD-ROM dołączony do pisma komputerowego, którego nie można sprzedawać oddzielnie. Zawiera on programy i gry, przeważnie w wersjach demo i shareware cpi czym jest.

Czym jest Cpi znaczenie w Słownik Internet C .