Definicja CPI lub Cost per Impression, PPI, Pay Per Impression koszt za wyświetlenie co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja CPI lub Cost per Impression, PPI, Pay Per Impression koszt za wyświetlenie

Co to jest CPI LUB COST PER IMPRESSION, PPI, PAY PER IMPRESSION KOSZT ZA WYŚWIETLENIE schemat rozliczeń za reklamę opierający na pobieraniu koszty za każdorazowe wyświetlenie reklamy
Definicja Condensed:
Co to jest ustalenie dla szczególnie wąskiego pisma cpi lub cost per impression, ppi, pay per impression koszt za wyświetlenie co znaczy.
Definicja Carlson F. Chester:
Co to jest wynalazca amerykański (1906-68), opracował zasady kserografii. W 1948 skonstruował „XEROX” – pierwszą fotokopiarkę działającą na sucho cpi lub cost per impression, ppi, pay per impression koszt za wyświetlenie krzyżówka.
Definicja Certyfikat:
Co to jest umożliwiający ocenę autentyczności informacje i jej autora, na przykład sprawdzenie czy strona WWW nie została podstawiona, czy autor e-maila jest w rzeczywistości osobą, za którą się podaje cpi lub cost per impression, ppi, pay per impression koszt za wyświetlenie co to jest.
Definicja CAD:
Co to jest Computer Aided Design – projektowanie wspomagane komputerowo) – zastosowanie komputera o sporych możliwościach obliczeniowych i graficznych (stacje robocze), i odpowiednim oprogramowaniem (na cpi lub cost per impression, ppi, pay per impression koszt za wyświetlenie słownik.
Definicja CDDB:
Co to jest angielskiego: Compact Disc DataBase – baza danych płyt CD) – największa internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD (zawiera dane na temat wykonawcy tytułu danego albumu i listę utworów cpi lub cost per impression, ppi, pay per impression koszt za wyświetlenie czym jest.

Czym jest CPI lub Cost per Impression znaczenie w Słownik Internet C .