Definicja CPA lub Cost Per Action, koszt za akcję co oznacza. Czym jest schemat reklamy.

Czy przydatne?

Definicja CPA lub Cost Per Action, koszt za akcję

Co to jest CPA LUB COST PER ACTION, KOSZT ZA AKCJĘ (z angielskiego: Cost Per Action – wydatek za akcję) – schemat reklamy internetowej, opierający na tym, iż reklamodawca płaci nie za wyświetlenie reklamy, lecz wyłącznie za każdą akcję dokonaną poprzez internautę, sprowokowaną poprzez tę właśnie reklamę i będącą celem tej reklamy (na przykład sprzedaż produktu, zapisanie się internauty do newslettera etc.). Dlatego reklamodawca płaci jedynie za to, co w rzeczywistości przyniosło mu zysk. Schemat ten jest bardzo podobny do modelu podobny do modelu CPS (Cost Per Sale), z tą różnicą, iż tutaj akcją wymaganą ze strony reklamodawcy może być akurat sprzedaż. To jest najkorzystniejszy sposób wyliczenia za reklamę, lecz niestety najrzadziej użytkowany
Definicja Cover CD:
Co to jest CD-ROM dołączony do pisma komputerowego, którego nie można sprzedawać oddzielnie. Zawiera on programy i gry, przeważnie w wersjach demo i shareware cpa lub cost per action, koszt za akcję co znaczy.
Definicja Centrino:
Co to jest poprzez Intel platforma sprzętowa przygotowana na potrzeby komputerów przenośnych. W skład platformy wchodzi procesor, chipset i układy, które zapewniają bezprzewodową komunikację z wieloma sieciami cpa lub cost per action, koszt za akcję krzyżówka.
Definicja CPC Bądź Cost Per Click, PPC Lub Pay Per Click, Price Per Click, Koszt Za Kliknięcie:
Co to jest Cost Per Click – wydatek za kliknięcie; z angielskiego: Pay Per Click, Price Per Click – płatność za kliknięcie) – schemat reklamy internetowej opierający na tym, iż reklamodawca płaci nie za cpa lub cost per action, koszt za akcję co to jest.
Definicja CD-R:
Co to jest Compact Disc Recordable) – odmiana czystej płyty CD, na której można jeden raz zapisać dane dzięki nagrywarki. Po nagraniu danych płytę można odczytać w napędzie CD-ROM, DVD albo nagrywarce. Płyty w cpa lub cost per action, koszt za akcję słownik.
Definicja ColorSmart:
Co to jest przygotowana poprzez Hewlett-Packard, stosowana w drukarkach atramentowych, mająca na celu poprawienie jakości wydruku. Do tego celu służy szczególne oprogramowanie sterownika drukarki, które cpa lub cost per action, koszt za akcję czym jest.

Czym jest CPA lub Cost Per Action znaczenie w Słownik Internet C .