Definicja COTS co oznacza. Czym jest – ustalenie dla wersji programu komercyjnej, seryjnie.

Czy przydatne?

Definicja Cots

Co to jest COTS (z angielskiego: Commercial Off-The-Shelf – prosto z półki) – ustalenie dla wersji programu komercyjnej, seryjnie produkowanej albo gotowej do sprzedaży. Taki program sprzedawany jest klientowi bez żadnego dostosowywania do jego potrzeb, dzięki czemu jest on tańszy od rozwiązań dostosowywanych funkcjonalnością do wymogów klienta
Definicja Czas Dostępu:
Co to jest acces time) – czas potrzebny na wykrycie żądanych informacji, uwzględniający opóźnienia mechaniczne napędu i czas przetwarzania komendy; zazwyczaj podawana jest wartość średnia (z angielskiego cots co znaczy.
Definicja CTRL Lub CONTROL Klawisz:
Co to jest z angielskiego: Control – sterowanie) – szczególny klawisz na klawiaturze, wywołujący z innymi klawiszami funkcje bez użycia myszki i jest potrzebny do skrótów klawiaturowych cots krzyżówka.
Definicja Cartridge Lub Kartridż:
Co to jest zbiornik, pojemnik z tuszem (z angielskiego: ink cartridge) albo tonerem (z angielskiego: toner cartridge) poświęcony do drukarek cots co to jest.
Definicja Combo:
Co to jest combos, kombo – definicja to zazwyczaj dotyczy gier karate i innych bijatyk. Przez combo kojarzymy zdefiniowaną poprzez artystów gry sekwencję ciosów (lub jakiś cios szczególny) uruchamiany przez cots słownik.
Definicja CDDB:
Co to jest angielskiego: Compact Disc DataBase – baza danych płyt CD) – największa internetowa zestawienie informacji na temat płyt CD (zawiera dane na temat wykonawcy tytułu danego albumu i listę utworów cots czym jest.

Czym jest COTS znaczenie w Słownik Internet C .