Definicja Command & Conquer co oznacza. Czym jest czasu rzeczywistego przygotowana poprzez firmę.

Czy przydatne?

Definicja Conquer Command

Co to jest COMMAND & CONQUER (z angielskiego: – dowodź i podbijaj) – gra strategiczna czasu rzeczywistego przygotowana poprzez firmę Westwood. Stanowi ważny przełom w ewolucji gier, zwłaszcza gier strategicznych. Podzielona jest na misje, których kluczowym celem jest wykonanie postawionego zadania i przeważnie zniszczenie wojsk przeciwnika. Poszczególne misje przeplatane są wstawkami wideo ilustrującymi postęp akcji; stworzono w nich spójny mechanizm budowy i walki oparty na podboju następnych lokacji i powolnej rozbudowie własnych baz. Obierana strategia w osiągnięciu celu oparta jest na sprycie i inteligencji grającego, powodzenie zależy także w dużej mierze od znajomości wykorzystywanego sprzętu (własnego i przeciwnika), szybkiej orientacji w terenie i w zachodzących wydarzeniach. Taka swoboda w doborze taktyki pozwala na osiągnięcie wyznaczonego celu na sporo sposobów, co w głównej mierze przesądziło o niezwykłej popularności gry
Definicja Ciepłowód Lub Heat-Pipe:
Co to jest heat-pipe) – rurka pozbawiona powietrza i wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn przy nieznacznym podgrzaniu absorbuje ciepło, zamienia się w parę i unosi do drugiego końca rurki, dzięki czemu command & conquer co znaczy.
Definicja CCD:
Co to jest Charge Couple Devices – urządzenie o sprzężeniu ładunkowym) – światłoczułe urządzenie elektroniczne użytkowane w skanerach i cyfrowych aparatach fotograficznych, przetwarzające padające nań światło w command & conquer krzyżówka.
Definicja COM:
Co to jest szeregowy. 2. – rozszerzenie plików wykonywalnych programów DOS-owych (podobnie jak BAT i EXE). W najwyższym stopniu znanym plikiem COM jest COMMAND.COM. 3. (z angielskiego: COMpany – command & conquer co to jest.
Definicja Co-Citation Linking Filter:
Co to jest wyszukiwarki internetowej Google. Robot wyszukiwarki bada strukturę linków zewnętrznych. Jeżeli link do witryny znajduje się na stronie, która pośród swoich linków wychodzących posiada odnośniki do command & conquer słownik.
Definicja Cover CD:
Co to jest CD-ROM dołączony do pisma komputerowego, którego nie można sprzedawać oddzielnie. Zawiera on programy i gry, przeważnie w wersjach demo i shareware command & conquer czym jest.

Czym jest Command & Conquer znaczenie w Słownik Internet C .