Definicja Combo co oznacza. Czym jest dotyczy gier karate i innych bijatyk. Przez combo kojarzymy.

Czy przydatne?

Definicja Combo

Co to jest COMBO 1. combo albo combos, kombo – definicja to zazwyczaj dotyczy gier karate i innych bijatyk. Przez combo kojarzymy zdefiniowaną poprzez artystów gry sekwencję ciosów (lub jakiś cios szczególny) uruchamiany przez odpowiednią sekwencję klawiszy (na przykład „gdy zapędzisz przeciwnika w róg ringu, wciśnij dwa raz T, później E, później równocześnie X i Z” – postać wykona combo). W nie wszystkich grach istnieje sposobność tworzenia własnych, zdefiniowanych poprzez siebie combosów. Combo może być kombinacją kilku następujących po sobie ciosów na przykład kilka uderzeń pięścią i kopnięcie z obrotu.
2. – rodzaj napędu optycznego, który potrafi odczytywać albo zapisywać dane w przynajmniej dwóch standardach, na przykład CD i DVD. czy DVD i HD-DVD
Definicja Charityware Lub Careware:
Co to jest oprogramowania typu shareware, za którego nieograniczone działanie wymagane jest uiszczenie koszty na rzecz wskazanej instytucji dobroczynnej. Na licencji charityware jest rozpowszechniany edytor Vim combo co znaczy.
Definicja Client Lub Klient:
Co to jest – klient, stosowany do kontaktu i pobierania danych z serwera (innego programu komputerowego) pracującego na innym komputerze. Przeglądarka internetowa jest specyficznym odpowiednikiem klienta combo krzyżówka.
Definicja CD-Check:
Co to jest to jest zabezpieczenie występujące w gierkach, a zapobiegające przed nielegalnym kopiowaniem przez sprawdzanie czy oryginalny CD-ROM z grą albo programem jest włożony do napędu combo co to jest.
Definicja Codec Lub Kodek:
Co to jest który wykonuje mechanizm kompresji i dekompresji sygnału audio albo wideo. Typowym odpowiednikiem działania kodeka jest kompresja pliku dźwiękowego do formatu MP3 albo dekompresji obrazu i dźwięku combo słownik.
Definicja Clipboard:
Co to jest zobacz schowek combo czym jest.

Czym jest Combo znaczenie w Słownik Internet C .