Definicja COM co oznacza. Czym jest wykonywalnych programów DOS-owych (podobnie jak BAT i EXE). W.

Czy przydatne?

Definicja Com

Co to jest COM 1. – zobacz port szeregowy.
2. – rozszerzenie plików wykonywalnych programów DOS-owych (podobnie jak BAT i EXE). W najwyższym stopniu znanym plikiem COM jest COMMAND.COM.
3. (z angielskiego: COMpany – przedsiębiorstwo albo COMmercial – komercyjny) – oznaczenie komercyjnej domeny internetowej
Definicja CISPR:
Co to jest The International Special Commmittee on Radio Interference – międzynarodowa komisja szczególna d/s interferencji radiowych) – komisja ta zajmuje się falami elektromagnetycznymi, które są generowane com co znaczy.
Definicja CPRM:
Co to jest z angielskiego: Content Protection for Removable Media) – technologia zabezpieczająca nośniki danych przed nielegalnym kopiowaniem com krzyżówka.
Definicja CONFIG.SYS:
Co to jest komendy mechanizmu operacyjnego DOS, dzięki któremu ustawiać konfigurację mechanizmu. CONFIG.SYS konfiguruje ładowane na starcie sterowniki urządzeń, włącza i wyłącza składniki DOS-a, ustawia limit com co to jest.
Definicja Ciepłowód Lub Heat-Pipe:
Co to jest heat-pipe) – rurka pozbawiona powietrza i wypełniona niewielką ilością płynu. Płyn przy nieznacznym podgrzaniu absorbuje ciepło, zamienia się w parę i unosi do drugiego końca rurki, dzięki czemu com słownik.
Definicja Cylinder:
Co to jest ekipa ścieżek o tym samym numerze, znajdujących się na wszystkich powierzchniach talerzy dysku twardego com czym jest.

Czym jest COM znaczenie w Słownik Internet C .